Kayseri Aslanı Çin İşi izle Sansürsüz
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 votes, average: 2,86 out of 5)

42

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Kayseri Aslanı Çin İşi izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kayseri Aslanı Çin İşi izle Sansürsüz

Ersin, Kayseri’nin ünlü pastırmacısının oğludur. Altılı ganyandan bir miktar para kazanan Ersin eniştesini de ikna ederek bu para ile kumar oynar. Fakat işler düşlediği gibi gitmez. Büyük bir borç ile sonlanan gecede Ersin babasının dükkanı üzerine senet imzalamak zorunda kalır. 1 ay içinde borcunu ödemek zorundadır ve bunun için de bir plan yapar. Geliştirdiği proje ile Çin’den ucuz mal getirip esnaflara daha çok para kazandırmak vaadi ile topladığı paralarla Ailesinin verdikleri ile yetinemeyen çocuklar hep daha büyük düşündüklerini zannederler ve bilmedikleri işlere karışırlar. Hep kolay paranın peşinde koşan çocuklar eninde sonunda anlarlar ki kolay para diye bir şey yoktur. Akıllı olup olmamak vardır. Akıllıysan eğer her zaman para kazanmanın bir yolunun bulursun. Güzel para kazanmak içinse güzel çalışmak lazım. Kayseri Aslanı Çin İşi izlerken göreceğiniz karakter bahsettiğimiz tipte bir insanı yansıtmaktadır.

Kayseri Aslanı Çin İşi izle

Kayseri’de ünlü bir pastırma firmasının sahibinin oğlu olan Ersin, çok fırlama bir çocuktur. Sürekli kolay para kazanma yollarını aramakta ve toto, loto ve altılı ganyan oynayarak gününü geçirmektedir. Altılıdan bir miktar para tutturur ve bu parayı katlamayı düşünür. Eniştesini de kandırır ve kumar oynar. Başlangıçta ufak ufak kazanırken bir bakar ki elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bunlar yetmezmiş gibi bir sürü de içeriye borçlanır. Mafyanın yönettiği bu kumarhane sahibi, çocuğunun borçlarına karşılık babasının pastırma dükkanını hipotek eder. Babasına bu durumu açıklayamazdı. Hemen bir yol bulup bu adamların parasını ödemesi gerekmektedir. 1 ay içerisinde parayı getirirse adamlar dükkanın senetlerini verecektir. Bir iş kolu bulur. Çin’den ucuz mal getirerek esnafın ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Bunun için yerli esnaftan paraları alır ve direk Çin’e gider. Buraya iş yapmaya gelmiştir fakat kaldığı otelde evlenmek üzere bir çift vardır. Chong, isteksiz evlendiğini söyler Ersin’e ve kendisini kaçırması için ikna eder. Ersin, kızı da alıp Kayseri’ye gelir. Kızın babasının bir Çin mafyası olduğunu öğrenmesi gecikmez. Kayseri Aslanı Çin işi izlerken Ersin’in yaptığı aptalca hareketler sizi güldürecektir. Yerli Film izlemek için bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. . .

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yakında Gelecek Filmler, Yerli Filmler

Yapım: Türkiye / 2017

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Ali Demirel

Oyuncular: İnan Ulaş Torun , Algı Eke , Ali Çatalbaş , Asumak Damak , Ali Erkazan , Cenk Ertan , Metin Yıldız , Erol Aksoy , Özlem Ünal , Serdal Genç , Pervin Bağdat , Mina Orku , Yu Zi Kuan ve Nigar Kuddus

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kayseri Aslanı Çin İşi izle Sansürsüz” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. emre - 2 sene önce demiş ki:

  igrenc bir site

 2. Kayseri Aslanı - 2 sene önce demiş ki:

  Kayseri Aslanı Çin İşi

 3. Yusuf - 2 sene önce demiş ki:

  Fragmandan başka bişey yok tek tek hepsini denedim hepsi fragman

 4. Ali - 2 sene önce demiş ki:

  Kayseri Aslanı Çin İşi izle

 5. baban - 1 sene önce demiş ki:

  Kayseri Aslanı Çin İşi izle