Karabasan izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 4,80 out of 5)

8

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Karabasan izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Karabasan izle 2017

Teknolojinin ilerlemesine paralel olarak bazı sağlık problemlerinde de artış görülmeye başlamıştır. Bunların başında ise uykusuzluk problemi gelmektedir. Uykusuzluk problemi ise beraberinde bir çok sağlık problemi getirir. Uykusunu alamayan bireyde; odaklanma sorunu, sinir ve ani tepkiler gibi bir çok soruna yol açar. Bunun içinse uyku doktorları mevcuttur. Bu doktorlar uykusuzluğa neden olan durumları saptar ve onların giderilmesini sağlar. Karabasan izleyicisinin göreceği bir uyku doktorunun başına gelenlerdir. Korku Filmi izlemenin en keyifli olduğu site.

Karabasan izle

Alice Arnolds, küçükken erkek kardeşini kaybetmiş ve bunun travmasını uzun yıllar atlatamamış bir uyku doktorudur. Bu uyku doktoruna gelen bir ailenin uzun süreli bir uyku problemi vardır. Aileyi gözlemleyebilmek adına hastaneye yatırmıştır. Onlar uykuya daldıklarında gözlemlemeye devam eder. O gece ailenin babası Alice’i öldürmeye çalışır. Polisler tarafından yakalanan adam hapse atılır. Uyku probleminin bu adamdan olduğunu düşünerek ailenin rahat edeceğini düşünmüştür. Fakat durumlar daha kötü bir hal almıştır. Bunun bilimsel bir gerçek olmadığını savunmaya başlamıştır. The Night Hag adındaki bir iblisin sebep olduğunu öğrenen doktor bu problemi çözmesi için ilk önce kendi rüyalarına gidip bir takım şeyleri düzelmesi gerekecektir. En iyi filmleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. 29 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmi nette ilk olarak sizlerle izleme imkanı bulacaksınız.

Tür: 2017 Filmleri, Korku Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: İngiltere | 2017

IMDB Puanı: 5.1

Yönetmen: Jonathan Hopkins

Oyuncular: Honor Kneafsey , Maggie Q , Sylvester McCoy , Will Kemp , William Hope , Mark Preston , Sam Troughton , Kristen Bush , Adam Lazarus , Grace Schneider , Lucas Bond , Vincent Andriano , Charlie Bond , Lindy Pieri , Susan Fordham , Roy Martin Thorn , Nick Thomas-Webster , William Todd-Jones , Shane Nolan , Richard Gething , Andrea Sandell , Neil Linpow , Mick Slaney , William Rhead , Emily Ng , Leigh Dent , Pete Meads , Tracy Gardener , Robert Cook , Sophia Wiseman ve Zahra Wardhana-O'Reilly

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Karabasan izle 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. aslı - 2 sene önce demiş ki:

    filmlere alt yazı seçeneği sunulsa daha iyi olur