Kadın Dövüş Kulübü izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)

10

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kadın Dövüş Kulübü izle

Yeraltı kadın dövüşlerine hoşgeldiniz. Eski bir şampiyon olan Becca, artık dövüşmeyi bırakmıştır. Uzun zamandır görmediği kardeşi Kate ile zor bir zamanda karşılaşır. Bu zor zaman ise; Kate bir yeraltı mafyasına borçlanmıştır. Bu borcu ödemek içinse elinde hiç bir şey yoktur. Becca, ailesiyle ne kadar görüşmese de onlara sahip çıkacaktır. Gidip o adamla konuşur ve anlaşırlar.

Kadın Dövüş Kulübü izle

Bu kötü adam yeraltı dövüşleri düzenleyen bir mafyadır. Bu kadına her yenildiği dövüş için borcunun bir kısmını sileceğini söyler. Fakat Becca’nın lügatında yenilmek yoktur. Bunun içinse kardeşi ve kendisi büyük bir bedel ödemek zorunda kalacaklardır. Kadın Dövüş Kulübü olarak adlandırılan bu organizasyonda acıma adına en ufak bir şey yoktur. Female Fight Club‘ta yer alan her kişi dövüşmek zorundadır. Aksiyon filmleriyle sizleri coşturmaya ve size yeni yeni filmler sunmaya devam ediyoruz.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2016 - ABD

IMDB Puanı: 4.2

Yönetmen: Miguel Ferrer

Oyuncular: Sean Faris , Dolph Lundgren , Jesse Jane , Chuck Zito , Cortney Palm , Amy Johnston, Rey Goyos , Shaun Brown , Levy Tran , Folake Olowofoyeku , Michelle Jubilee Gonzalez , Jeanette Samano , Briana Marin , Kimberly Alexander , Seth Almberg , Amanda Bell , Robert Borak , Tamiko Brownlee , Uros Certic , Talia K. Dillingham , Nea Dune , Emmy Elliott , Brad Gage , Dario Giordani , Lena Gora , Alex Grantz , Jesse Jane , Pj Jenkins , Susannah Hart Jones , Michael Kaves , Marklen Kennedy , Slim Khezri , Lexy Kolker , Andrei Kovski , Amanda McCann , Romeo Visca , John Davis Walker , Boni Yanagisawa ve Chuck Zito

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?