Şampiyon, Jawbone izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

4

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Jawbone

loading...
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Şampiyon, Jawbone izle 2017 Türkçe Dublaj

Ne iş olursa olsun yükselmek için azim ve kararlı bir çalışma gerekir. Bunun için yapılması gerekenleri herkes bilir; fakat çok az kişi buna dayanır. Doğru insanlarla doğru işi yapmakta ayrı bir şeydir. Doğru insanlarla çalışıyorsanız eğer, zirveye çıkmanız an meselesidir. Ama zirveye çıktıktan sonra orayı korumakta başlı başına bir olay. Jawbone izlerken azmin ve sonrasındaki o boş vermişliğin insanı nasıl dibe vurdurduğunu göreceksiniz.

Jawbone izle

Jimmy McCabe, adındaki adamın tek amacı ünlü bir boksör olmaktır. Bunun içinse bir spor salonuna yazılır. Bu spor salonunun sahibi Bill ve Eddie ile tanışır. Çok iyi arkadaş olan bu üçlü için oldukça iyi bir şampiyonluğun ilk adımlarını atmış oldular. Jimmy’nin eğitimi için elinden geleni yapan, bu iki koca yürekli adam nihayet başarırlar. Jimmy McCabe, genç Boks şampiyonu olmuştur. Jimmy McCabe, bundan sonra ışıltılı o dönemleri idmansız geçirir ve dibe vurur. Bunun üzerine eski çalıştığı spor salonuna dönerek kendisini affettirmeye çalışır. Jawbone filminde, bulunan en iyi boks sahneleri sizi etkileyecek. 2017 filmlerinin içinde göreceğiniz harika bir baş yapıt.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Spor Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ingiltere | 2017

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Thomas Napper

Oyuncular: Ian McShane , Ray Winstone , Michael Smiley , Johnny Harris , Luke J.I. Smith , Haqi Ali , Anna Wilson-Hall , Ernest Vernon , Neil Bradley , Kirstie Shannon , Lee Latham , James Cartwright , David Cronin , Jermaine Allen , Manoj Anand , Jamie-Lee Beacher , Martyn Clarke , Archie Cocker , Jennifer Craven , Stacey Lynn Crowe , Jamie Darlington , Pamela DeAbreu , Martin Gledhill , Anthony Hollingsworth-Ellary , Alex Jaep , Marilyn May James , Amrita Jazzmyn , Blue Jigsaw , Arun Kapur , Rayn Khan , Dimple Kumar , Jim Lawrence , Chris McGlynn , Bharat Mistri , Kellyann Mitchell , Victor Mykyta , Richard Price , Atul Sharma , Wendy Michelle Taylor , Phil Tillott , Julie Wallis , Margaret Wheldon , Alex Whitehouse , Dean Williams ve Patricia Winker

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?