İstediğimde Bırakırım 2014 Türkçe Dublaj Full HD izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

12

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinDikkat : Film izledikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.YORUM YAPARAK DİĞER İZLEYİCİLERE FİKİR VEREBİLİRSİNİZ.

FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
İstediğimde Bırakırım 2014 Türkçe Dublaj Full HD izle

Bazı insanlar zor durumlar karşısında farklı yollara sapabilmektedir. Özellikle bu zorluklardan kastımız işsizliktir. İşsizlik problemi bir çok halk için büyük bir sorun teşkil etmekte ve kişileri karanlık işler yapmaya zorlar. İstediğimde Bırakırım filmi de bu konuyu farklı bir görüş açısıyla inceleyen güzel bir İtalyan komedisi sizlerle. Büyük br üniversitede kimyagerlik ve araştırmacı akademisyen olarak görev alan bu adam okulun zor durumda olduğunu bilmektedir. Fakat o işinden ödün vermeden çalışmaktadır. Fakat okul bütçesi giderleri karşılayamaz duruma geldiğinde bu kimyager işten çıkarılır.
Bu durum onu çok zor duruma düşürmüştür. Çünkü zar zor geçinmektedir sadece. Kimyager tam bu durumda iken bir öğrenciden uyuşturucu işinin karlı olduğuna dair bir şeyler duyar. Bu başarılı kimyager uyuşturucu üretmeye karar verir. Uyuşturucuyu üretir ve satışa başlar. Kendi gibi zor durumda olan arkadaşlarıyla birlikte seri üretime geçerler. Zamanı gelip çok para kazanmaya başladıklarında işler sarpa saracaklardır. İstediğimde Bırakırım filminin senaryosunu Valerio Attanasio kaleme almıştır. filmin yönetmen koltuğunda Sydney Sibilia bulunmaktadır. filmde yer alan oyuncular ise Valeria Solarino , Neri Marcorè , Majlinda Agaj , Valerio Aprea ve Paolo Calabresi şeklindedir. İstediğimde Bırakırım filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. İstediğimde Bırakırım filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için İstediğimde Bırakırım türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
İstediğimde Bırakırım izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi İstediğimde Bırakırım full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin 😀 hdfilmevreni1.co iyi seyirler diler…

Tür: 2014 Filmleri, Editör Önerisi Filmler, IMDB 7+ Filmler, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2014 - İtalya

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Sydney Sibilia

Oyuncular: Valeria Solarino , Neri Marcorè , Majlinda Agaj , Valerio Aprea , Paolo Calabresi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?