intikam Günlükleri izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


intikam Günlükleri

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
intikam Günlükleri izle 2017 Türkçe Dublaj

Bazıları savaşçı olmak için doğmuştur, bazıları ise savaşçı doğmuştur. Bu iki tip insanların hayatlarında savaşma olmayınca kendilerini rahatsız hissederler. Bu onlar için artık bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Bu özelliklerini kimisi yardım için kullanırken; kimisi ise paralı asker olarak görev yapmakta bulur. İntikam günlükleri izlerken böylesine bir adamın yaptıklarını izleyeceğiz. Yasa dışı bir örgütle neler yaptığına tanık olmak üzeresiniz.

intikam Günlükleri izle

Önce mahallesini korumak isteyen Vigilante, daha sora çapını genişletmiş ve tüm mahalleri korumaya başlar. Bu durum Meksikalıları , uyuşturucu kartellerini ve Ermeni gangsterleri kızdırmıştır. Böylesi büyük güçlerin arasında büyük bir savaşa neden olan Vigilante, sadece güvenlik istemektedir. Fakat büyük paraların döndüğü bu yerde, onun güvenlikten söz etmesi çok saçma. Los Angeles’ta başalyan bu büyük savaş; Rusya, İngiltere , Ermenistan ve Irak’a kadar devam etmiştir. Aksiyonun dozunun her daim yüksek tutulduğu yapımda bir çok coğrafyayı görme olanağınız olacaktır. Aksiyon filmleri izlemek için en doğru yerdesiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2016

IMDB Puanı: 5.1

Yönetmen: Christian Sesma

Oyuncular: Jason Mewes , Quinton 'Rampage' Jackson , Paul Sloan , Kevin L. Walker , Michael Jai White , Michael Madsen , Mike Hatton , James Russo , Arman Nshanian , Sal Guerrero , Chasty Ballesteros , Jessica Uberuaga , Jacqueline Lord , Mark Sherman , Mary Christina Brown , Artur Shirinyan , Harut Tovmasyan , Noel Gugliemi , Roman Mitichyan , Barbara Alvarez , Vardan Amolikyan , Darren Bailey , Debbie Bledsoe , Nazo Bravo , Michel'Le Clairmont , J.R. Cruz , Adrian Dev , Bill Elder ve Essam Ferris

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?