İnşaat 2 Full izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

7

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinDikkat : Film izledikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.YORUM YAPARAK DİĞER İZLEYİCİLERE FİKİR VEREBİLİRSİNİZ.

FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
İnşaat 2 Full izle

Yıllar geçti artık. İnşaat olayının üzerinden tam on yıl geçti. çok sayıda ceset gömmekten içeride yatan Ali ve Sudi artık özgürlüklerine kavuşmuşlardır. Artık gömdükleri cesetlerin cezasını fazlasıyla çekmişlerdir. Artık yepyeni bir gün yepyeni umutlarla hapishaneden kurtulmuşlardır. Gün onların günüdür artık içeride geçirdikleri yıllarda hayalini kurdukları hayatları yaşayabileceklerdir artık. Başlangıç olarak bir iş bulmaları gerekir bunun için turistik bir mekanda bulunan ve işletme izni olmayan bir yerde bekçilikle işe başlamışlardır.

Kolay kolay hapis yatmış insanlara iş vermiyorlar. Onlarda şükür deyip burada çalışmaya başlarlar. Mekanın sahibi tekin biri değildir tekneyle insan kaçakçılığı yapmaktadır. Bu adam bu işi yapabilmek için Komiser Şevket’le birlikte işi yürütmektedir. Bunlardan hariçte Celal ve Sedat tarihi eser kaçakçılığına devam etmektedirler. Eski grup ufaktan toplanmaya başlamışlardır. Celal ve Sudi özgürlüklerinin tadını çıkarıyorlardı ki kıyıya iki ceset vurdu. Artık başlarına bela almak istemedikleri için o cesetleri gömerler.Ne güzel işler gidiyorken yine ortalık karışmıştır. Artık gömecek daha çok ceset çıkacaktır. İnşaat 2 filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. İnşaat 2 filmini ayrıca 720p izlemek isteyenler için İnşaat 2 720p Hd izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
İnşaat 2 izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi İnşaat 2 full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin 😀 hdfilmevreni1.co iyi seyirler diler…

Tür: 2014 Filmleri, Komedi Filmleri, Manşet Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2014 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.5

Yönetmen: Ömer Vargı

Oyuncular: Şevket Çoruh , Emre Kınay , Bülent Kayabaş , Günay Karacaoğlu , Yeşim Büber

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?