Hayvan Düşü Türkçe dublaj 2015 Full izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 votes, average: 5,00 out of 5)

19

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinDikkat : Film izledikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.YORUM YAPARAK DİĞER İZLEYİCİLERE FİKİR VEREBİLİRSİNİZ.

FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Hayvan Düşü Türkçe dublaj 2015 Full izle

Danimarka yapımı filmlere rastlamak pek mümkün olmuyor. Faklı bir yapıt ortaya çıkaran Jonas Alexander Arnby, korku , gizem ve dram unsurlarını bir araya getirmiş ve Hayvan Düşü filmini bizlere sunmuştur. Filmde, korku unsurlarını sahnelere çok farklı biçimde yerleştiren Rasmus Birch, senaryosunu farklı bir tarzda oluşturmuştur. Sonia Suhl , Lars Mikkelsen , Sonja Richter , Benjamin Boe Rasmussen ve Tina Gylling Mortensen Danimarkalı isimler filme ayrı bir hava katmışlardır.

Hayvan Düşü Türkçe Dublaj izle
10 Nisan 2015 tarihinde vizyon giren ve “Når Dyrene Drømmer” ismiyle bildiğimiz filmde; 16 yaşında şirin ve küçük bir kız olan Marie, hasta olan annesiyle meşgul olmaktadır. Küçük bir köy kasabasında ailesiyle yaşamını sürdüren Marie, kasabada yaşanan tuhaf ölümlere tanık olmuştur. Bu tuhaf ölümlerle birlikte onun vücudunda garip nesneler belirir. Bu şekilde gelişen terlikler daha sonraları bir vahşete dönüşmeye başlar. 2015 gizem filmlerinin en etkili ve güncel kalan adresi hdfilmevreni1.co korkulu filmler diler 🙂

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2014 - Danimarka

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Jonas Alexander Arnby

Oyuncular: Sonia Suhl , Lars Mikkelsen , Sonja Richter , Benjamin Boe Rasmussen , Tina Gylling Mortensen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?