Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 votes, average: 4,00 out of 5)

4

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle Türkçe Dublaj

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Serinin 5. Filmi olan Harry Potter ve Zümrüdüanka yoldaşlığı filmi olayların ara vermeden devam etmesini konu almaktadır. Heyecanın hiç eksilmediği filmde yaşanacak olan olaylar Harry ve arkadaşlarının birlikte hareket etmesi sayesinde aşılabilir mi? Harry bu yaz tatilini Privet Drive da yalnız bir şekilde geçirmiştir.

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle

Okula yeniden dönüş yapar. Voldemort’un geri döndüğüne inanan öğrenci ve aile sayısı oldukça azdır. Sihir Bakanı da bu durumda inanmaz ve alınması gereken önlemleri almakta fazlasıyla geç kalmıştır. Harry Potter ve diğer bütün büyücüler artık tehdit altındadır.
Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Online İzle
Sihir bakanı olayların kontrol alına alınabilmesi için Dolores Umbridge’i gönderir. Ancak beklenmedik şekilde olaylar daha da büyük bir kabusa dönüşür. Voldemort’un bütün bu olaylar ardında aradığı bir gizem olduğunu Harry anlamaz. Harry için bu yıl okuldaki en zor yılı olacaktır. Her saniyesi heyecan dolu olan filmi merak edenler Harry Potter ve Zümrüdüanka yoldaşlığı izle seçeneği ile filmi izleyebilirler.

Tür: 1080p Film izle, Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Editör Önerisi Filmler, En iyi 50 Film, Fantastik Filmler, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2007

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Daniel Radcliffe , Harry Melling , Jason Boyd , Richard Macklin , Kathryn Hunter , Miles Jupp , Fiona Shaw , Richard Griffiths , Jessica Hynes , Adrian Rawlins , Geraldine Somerville , Robert Pattinson , Ralph Fiennes , Natalia Tena , Brendan Gleeson , George Harris , Peter Cartwright , Brigitte Millar , Gary Oldman , Mark Williams , David Thewlis , Maggie Smith , Julie Walters , Timothy Bateson , Emma Watson , Rupert Grint , James Phelps , Oliver Phelps , Bonnie Wright , Jamie Wolpert , Nicholas Blane ve Daisy Haggard

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?