Harry Potter 2 izle Sırlar Odası
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 3,75 out of 5)

4

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Harry Potter 2 izle Sırlar Odası

Harry Potter ve Sırlar Odası
Serinin ikinci filmi olan Harry Potter ve sırlar odası filmini merak edenler indirmek zorunda kalmadan filmi kesintisiz izleme imkanı elde edebilirler. Harry ailesini kaybettikten sonra teyzesinin yanına taşınmış ve burada kendisine kötü davranılmıştır. Yeniden Dursley ailesinin yanında yaşamak zor geldiğinden bir an önce çok sevdiği okuluna geri dönmek istemektedir. Harry kötü davranışların arasında yaşamını devam ettirirken Hogwards’a döneceği gün sonunda gelir.

Harry Potter 2 izle Sırlar Odası

Ancak Harry okula gitmek için hazırlanırken Dobby gelip onu uyarır. Okula döndüğünde büyük bir felaket ile karşı karşıya kalacağını söyler. Artık sırlar odası açılmıştır ve karanlık bir gücün okula egemen olması durumların daha da karışmasına neden olmaktadır. Bu durumda Harry de beklemediği olaylar ile karşı karşıya kalacaktır.
Harry Potter ve Sırlar Odası İzle
Harry sevdiği okulunu korumak için okula geri döner ve artık sırlar odasında çıkan gücün egemenliğini bozmak için birlikte hareket etmeleri gerekir. Merak edenler Harry Potter ve sırlar odası izle seçeneği ile filmi indirmek zorunda kalmadan da online olarak izleme imkanı elde edebilirler.

Tür: 1080p Film izle, Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Editör Önerisi Filmler, En iyi 50 Film, Fantastik Filmler, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2002 | ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Chris Columbus

Oyuncular: Daniel Radcliffe , Rupert Grint , Emma Watson , Richard Griffiths , Fiona Shaw , Harry Melling , Toby Jones , Jim Norton , Veronica Clifford , James Phelps , Oliver Phelps , Julie Walters , Bonnie Wright , Mark Williams , Chris Rankin , Tom Felton , Jason Isaacs , Edward Tudor-Pole , Jenny Tarren , Robbie Coltrane , Tom Knight , Heather Bleasdale , Isabella Columbus , Kenneth Branagh , Peter O'Farrell , Ben Borowiecki , Harry Taylor , Matthew Lewis , Devon Murray , David Bradley , Alan Rickman ve Luke Youngblood

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?