Gerçeğin İki Yüzü izle 2017 Türkçe
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Gerçeğin İki Yüzü izle 2017 Türkçe

Afrika ve bir sürü bölgede hala açlık sınırında yaşayan bir çok insan var. Bu insanlar yiyecek ekmek ve bir çok altyapı sorunun içinde bulunmaktadır. Ara sıra da olsa bazı zengin ülke vatandaşları onlara yüklü yardımlarda bulunmaktadır. kimi zenginler ise bu yardımların yerine ulaştığını görmek için giden kargoların başında bulunurlar. Hemen ihtiyaç sahiplerine elden verirler ve gönülleri ferah olur. Gerçeğin iki Yüzü filminde böylesine bir konuyu dram çerçevesinde ele almıştır.

Gerçeğin İki Yüzü

Babasının öncüsü ve kurucusu olduğu bir uluslararası yardım ve dayanışma kuruluşunda yönetici olan Wren çok heyecanlıdır. Bu heyecanının sebebi ise Afrika bölgesine gidecek olan yardım konteynırlarının başında olacak olmasıdır. Bu bölgeye sıkça gelmiştir aslında. Fakat bu sefer ki yardımın miktarı biraz daha fazladır ve bu durum onu oldukça mutlu etmektedir. Burada doktorluk yapan Miguel ona arkadaşlık etmiştir. Bu iki kişi arasında yaşanan konuşmalar neticesinde birbirleriyle tersliğe düşmüşlerdir. Bu tersliklerin sebebi ise birbirleri hakkında bildikleri gerçekler ve ülkelerindeki siyasi karışıklıkları çok dillendirmeleridir. 2017 filmlerinin gözde bir örneğini bizlere sunan yapım oldukça güzel bir senaryoya sahiptir.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD - 2017

IMDB Puanı: 4.4

Yönetmen: Sean Penn

Oyuncular: Charlize Theron , Javier Bardem , Adèle Exarchopoulos , Jared Harris , Jean Reno , Denise Newman , Oscar Best , Zubin Cooper , Sebelethu Bonkolo , Hopper Penn , Merritt Wever , Tina Jaxa , Olga Gainullina , Dominika Jablonska , Irina Miccoli , Justin Miccoli , Sibongile Mlambo , Sarah Muhoho , Paul Pieterse , Bronwyn Reed , Christopher Stein ve Ebby Weyime

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?