Fransa Turu izle Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Fransa Turu

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Fransa Turu izle Türkçe Dublaj

Her zaman işler yolunda gidecek diye bir kaide yok. Bazen biz ne kadar uğraşırsak uğraşalım işler yolunda gitmez. Belki daha büyük bir şeyin parçası olmak için o işten ayrılmamız gerekir. Kaderin bizi nereye sürükleyeceğini hiç bir zaman tahmin edemeyiz. Fransa Turu izlerken ne dediğimiz konusunda daha net bir görüşe sahip olursunuz.

Fransa Turu izle

Far’Hook, adında başarılı bir rapçidir. Fakat yaptığı işlerden kazandığı paraları bir anda kaybetmesi üzeri Paris’i bırakmak zorunda kalmıştır. Onun menajerliğini yapan Bilal’in tavsiyesi üzerine ressam olan babasının peşinden gidecektir. Fransa’yı turlamak isteyen bu gencin yanına Serge adında bir adam gelir. Bu adamla beraber Fransa’nın dört bir yanını gezecek ve güzel anılar biriktirecektir. Dram filmi izlemek için iyi bir tercih.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2016 | Fransa

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Rachid Djaidani

Oyuncular: Gérard Depardieu , Sadek , Louise Grinberg , Nicolas Marétheu , Mabô Kouyaté , Raounaki Chaudron , Alain Pronnier , Kheira Bouabdelli , Prescillia Andreani , Florida Cheikh , Christine Hevers , Corinne Hamida , Lionel Richard , Kounda , Kamel Zouaoui , Farid Kounda , Reda Jeghi , Farida Djaïdani , Anne-Dominique Toussaint , Sabrina Hamida , Stéphane Soo Mongo ve Yasiin Bey

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?