Frankenstein 2015 Türkçe Dublaj izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 3,50 out of 5)

5

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Frankenstein 2015 Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Frankenstein 2015 Türkçe Dublaj izle

Frankenstein, dendiğinde herkesin aklına; tuhaf bir kafası olan insan dışı bir varlık gelir. Doğru çizgi romanlardan ve filmlerinden biz hep öyle gördük. Genelde eski Frankenstein filmleri geçmiş dönemlerde çekilmektedir. Yani 21. yüzyıl öncesinde çekilmektedir. Cehennem Melekleri filminin yapımcıları Frankenstein’a yeni bir soluk getirmek adına 21. yüzyılı kullanmayı düşünmüşlerdir. Alacakaranlık serisinin ve Matrix serisinin oyunlarını da bu filmde kullanmışlardır. Elizabeth ve Viktor üstün yeteneklere sahip iki doktordur. Korku filmlerinin en ünlü karakteri Frankenstein’ı göreceksiniz. İkisi de tüm dünyayı yerinden oynatacak bir proje üstünde kafa yormaktadır.
Projeleri ise insan yaratmaktır. Bunun içinse 3 boyutlu bir yazıcıyı kullanmışlardır. İkili deneyi başarmışlar ve bu insandan bozma yaratığa Adam adını vermişlerdir. Adam, çok hızlı öğrenmeye başlamış ve bir gün nereden geldiğini sorgulamaya başlamıştır. Onun yaratılışından beri hiç bir şey anlatılmamıştır. Adam, gerçekleri öğrendiğinde ise hem doktorlar hem de dünya için çok kötü bir durum ortaya çıkmıştır. 2015 filmleri çerçevesinde izleyeceğimiz filmde, karakterler en iyi şekilde filmi yansıtmaya çalışmıştır.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Bernard Rose

Oyuncular: Xavier Samuel , Carrie-Anne Moss , Danny Huston , Tony Todd , Mckenna Grace , Carol Anne Watts , James Lew , Maya Erskine , Adam Nagaitis , Mary Gallagher , John Lacy ve Ron Rogge

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?