İlk Kurşun – First Kill 2017 izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 votes, average: 4,20 out of 5)

23

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
İlk Kurşun – First Kill 2017 izle

Merhametli olmak her zaman çok iyi bir durum olmasa gerek? Neden diye sorarsanız eğer merhametli insanlar kime merhamet edeceklerini, kimin yardıma ihtiyacı olduğunu anlamakta güçlük çekerler. Wall Street dediğimiz zaman borsanın kalbinin orada attığını biliyoruz. Burada büyük paralar kazanan Broker Will adında genç ve akıllı bir adam vardır. Bu adam işinden fırsat bulur ve oğlu ve karısıyla beraber küçüklüğünün geçtiği yere tatile giderler. Burada küçük oğluna avlanmayı öğretir. Bir gün oğluyla ava çıktıkları sırada bir adamın yerde yattığını görürler ve bakmak isterler. Adamın öldüğünü düşünerek adamı çevirirler bakarlar ki adam hala yaşamaktadır.

First Kill full izle

911 i aramadan önce adama yardım etmek isterler. Adam ağır şekilde yaralıdır ve adamı eve götürürler. Adam evde iyi bir bakımın ardından yeniden ayağa kalkar. Kalktığı günün sabahı Will’in oğlunu da kaçırarak ortadan kaybolur. Bunun üzerine yeniden arayan adam onun yarım bıraktığı işi tamamlamasını ister. Meğer kurtardığı adam banka soygunundan kaçarken ağır yaralanmıştır. Will’in oğlu için bunu yapmaktan başka bir çaresi yoktur. Broker için şimdi iyi bir plan ve kandırması gereken polis şefi Howell vardır karşısında. oldukça aksiyon ve gerilim yüklü film izlemek isteyenlerin kaçırmaması gereken efsane bir yapım olduğunu söyleyebilirim.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2017 | ABD

IMDB Puanı: 4.7

Yönetmen: Steven C. Miller

Oyuncular: Hayden Christensen , Bruce Willis , Gethin Anthony , Megan Leonard , Ty Shelton , William DeMeo , William DeMeo , Deb G. Girdler , Tyler Jon Olson , Shea Buckner , Magi Avila , Christine Dye , Martin Blencowe , John Dauer , Charlie Roetting , Heather Johansen , Chris Moss , Alanna Tremblay , Javier Sepulveda , Jesse Pruett , Chelsea Mee , Charlotte Kirk , Bob Harvey , Tamara Belous , Justin Bourne , Brian Wolfman Black Bowman , John E. Brownlee , Richard Doone , Donnie Dunn , Jim Gloyd , Adam Hicks , Bret Aaron Knower , David Pittinger ve Brad Sherman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“İlk Kurşun – First Kill 2017 izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. zafer - 2 sene önce demiş ki:

    vasat bir film,yapacak işiniz yoksa izleyin bu kadar…