Escape from Cannibal Farm izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 4,50 out of 5)

6

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Escape from Cannibal Farm izle 2018

Uzun bir çalışma temposundan kaçmak isteyen bir çok çalışan aile; bu stresi atmak içinse kırsal kesimlerde yapılacak bir tatilin deşarj edeceğini düşünürler. Bunu düşünen bir İngiliz aile, hem şehrin stresli yaşantısından uzaklaşmak hemde ailesiyle aralarındaki sorunu çözmek için bir kırsal bölgeye gelirler. Harver ailesi, burada güzel bir çadır kurarlar ve kamp hayatı yaşarlar. Escape from Cannibal Farm filminde bir katliam söz konusudur.

Escape from Cannibal Farm izle

Kampın ilk gününden birileri tarafından kampları sabote edilir. Bu çevrede bulunan bir çiftlik sahibi olan Hunt Hansen adındaki korkunç adam ve oğlunun işi olduğu anlaşılır. Onlarla konuşmak için gittiklerinde ise olaylar tahmin edilemez bir hal alır. Harver ailesini bir kafese kapatan bu caniler; onları birer birer kesmeye karar verirler. Kafesten bu vahşeti izleten bu baba oğuldan kurtulmak için ailenin bir arada çalışması gerekecektir. Korku filmi izlemek için sitemize bekleriz.

Tür: 2018 Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: İsveç | 2017

IMDB Puanı: 4.5

Yönetmen: Charlie Steeds

Oyuncular: Kate Davies-Speak , Barrington De La Roche , David Lenik , Rowena Bentley , Toby Wynn-Davies , Peter Cosgrove , Joe Street , Dylan Curtis , Sam Lane , Jackson Wright , Kate Llewellyn , Tim J. Henley , Emma Ivy Langwith , Jack Miller , Adam J. Morgan , Harrison Nash , Charlotte Roest-Ellis , Joe Smith , Christopher Vowles ve Georgina Vowles

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?