Elveda Hindistan izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Elveda Hindistan izle 2017 Türkçe Dublaj

Farklı kültürlerin bir arada bulunması, kültür zenginliği açısından iyi görünse de, toplum farklılığı olduğu için bazen işler karışabiliyor. Bu tip durumları en iyi şekilde idare edebilen yöneticilerin sayısı oldukça fazladır. Herkesi memnun edemezsiniz, ama herkes için bir şeyler yaptığınızı gösterebilirsiniz. Elveda Hindistan filminde de gördüğümüz üzere çok değişken bir konu ele alınmıştır.

Elveda Hindistan izle

Yıl 1947’dir ve son İngiliz valisi Lord Mountbatten, Hindistan’ın bağımsızlığını vermiştir ve Hindistan halkının refah içinde yaşaması için bir valiyi görevlendirmiştir. Bu Valinin görevi Hindu halkını ve diğer halkı en mutlu biçimde birleştirme politikası uygulaması gerekmektedir. Hint filmlerinde gördüğümüz unsurlar yer almaktadır.

Tür: 2017 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Hint Filmleri, Tarih Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: İngiltere ve Hindistan - 2017

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Gurinder Chadha

Oyuncular: Gillian Anderson , Michael Gambon , Hugh Bonneville , Simon Callow , Lily Travers , Manish Dayal , Roberta Taylor , David Hayman , Huma Qureshi , Om Puri , Simon Williams , Terence Harvey , Sarah-Jane Dias , Nicholas Blane , Darshan Jariwala , Lucy Fleming , Arunoday Singh , Robin Soans , Denzil Smith , Samrat Chakrabarti , Neeraj Kabi , Marcus Jean Pirae , Tanveer Ghani , Raj Zutshi , Jaz Deol , Noah Zeiler , Trishaan , Gerry George , Hans Raj Hans , Peter Van Den Berg , Usha Jerajani , Asif Ali Beg , Yusuf Khurram , Kamal Karamchandani , Hriiday Malhotra , Eran Bein , Anil Bhagwat , Kumiko Kaur Chada Berges , Shoba Chandra , Majid Khan , Raja Samar Singh Sarila , Navpreet Singh , Naresh Kumar , Ronak Singh Chada Berges , Sadicq Ali , Abrar Ahmed , Aly Van Den Berg , Ranu Machnas , Shree Khan , Jaswant Rai , Sheetal Chaudhary , Saloni Jain , Pankhuri Dhingra , Jasbir Singh Bagga , Winston Churchill , Mohandas K. Gandhi , Edwina Mountbatten , Louis Mountbatten ve Jawaharlal Nehru

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?