Eksi 6 Derece Dağdaki Mucize izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,67 out of 5)

4

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Eksi 6 Derece Dağdaki Mucize izle 2017

Anne baba çocuk yetiştirmek konusunda bazen işi abartmaktadırlar. En iyi ve en güçlü olması konusunda çocukları şartlaması sonucunda çocuklar bozuk bir psikolojiye sahip bireyler olmaktadır. Hayatları konusunda kendi kararlarını verme hakları ellerinden alınan bu çocukların gerçekten iyi birer birey olması beklenebilir mi acaba? Bu konuyu genel anlamda düşünecek olursak eğer; çocuklar kendilerine yapılan bu baskı karşısında sönük bireyler olmaktadır. Hayatları boyunca da her şeyde en iyiyi yapmak konusunda şartlı bir beyne sahip olurlar. Eksi 6 Derece Dağdaki Mucize izlerken de göreceksiniz, çocuklara yapılan küçük yaştaki baskılar ömrünün geri kalanında onları nasıl etkilediğini.

Eksi 6 Derece Dağdaki Mucize izle

Yaşanmış bir hikayeden esinlenilen yapımda; Eric LeMarque, küçük yaşlardan beri babasının baskısıyla en iyi olmak için yetiştirilmiştir. Hockey, konusunda oldukça başarılı olan Eric LeMarque, zamanla takıntı haline gelen beynine engel olmak konusunda oldukça zorlanmaktadır. Bunun neticesinde psikolojisi altüst olmuştur. Çevresindeki insanların ve en iyi arkadaşlarının isteğiyle bir kendini kayağa verir. Bu onun için çok iyi olmuştur. Kayak yaparken çok rahatlamakta ve tüm dertlerinden arınmaktadır. Eric, psikolog öncesi son bir kayak yapmak için dağa çıkar. Fakat bilmediği tek şey son on yılın en büyük fırtınasına maruz kalacağını. 2017 filmlerinin en iyi örneklerinden bir tanesini daha sizlerle paylaşıyoruz.

Tür: 2017 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: ABD / 2017

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Scott Waugh

Oyuncular: Josh Hartnett , Mira Sorvino , Sarah Dumont , Kale Culley , Jason Cottle , Austin R. Grant , Nathan Stevens , Marty McSorely , Sean Pilz , Vashi Nedomansky , Joey Miyashima , David H. Stevens , Beth Waugh , R. Curt Kelsey , Judi Carpenter , Jason Boydston , Craig Hosking , Joe Bucaro , Devin Hansen , Brett Pendleton , Amber Townsend , Chad Wright ve Jody Whitesides

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Eksi 6 Derece Dağdaki Mucize izle 2017” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. EKSİ 6 DERECE DAĞDAKİ MUCİZE - 2 sene önce demiş ki:

    UUuuuyyyy çok üşüdüm 🙂

  2. haydar - 2 sene önce demiş ki:

    benim için çok güzeldii