Dumbo izle 2019 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Dumbo izle 2019 Türkçe Dublaj

Büyük bir sirke sahip olan Max Medici, zar zor ayakta tuttuğu sirk için yeni şeyler aramaktadır. Seyircileri çok güldüren bir yavru film bulunmaktadır. Dumbo adını verdikleri bu yavru film diğer fil yavrularına nazaran biraz daha büyük kulaklara sahiptir. Milly ve Joe adındaki çalışanlarına onu yetiştirmesi için görevlendirir. Fakat bu Dumbo’nun inanılmaz bir yeteneği vardır uçabilmektedir.

Dumbo izle

Bu yetenek sirkin yeniden ayaklanması için yeterlidir. Dreamland adındaki büyük eğlence merkezinin sahibi bu yavru fili kendi gösterişine çekmeye karar verir. Dumbo burada Colette Marchant ile çok yükselir. Fakat Dreamland adındaki bu yer hiçte göründüğü gibi değildir. Holt Farrier bu eğlence merkezinin gerçek sırrını çözecektir. 2019 yılında vizyona girecek olan Dumbo izlerken çok eğleneceksiniz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Manşet Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2019

IMDB Puanı: 8.9

Yönetmen: Tim Burton

Oyuncular: Eva Green , Colin Farrell , Michael Keaton , Danny DeVito , Alan Arkin , Lucy DeVito , Sandy Martin , Joseph Gatt , Lars Eidinger , Sharon Rooney , Nico Parker , Bern Collaço , Jo Osmond , Deobia Oparei , Douglas Reith , Michael Buffer , Roshan Seth , Suan-Li Ong ve Joakim Skarli

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?