Direksiyondaki Adam izle Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Direksiyondaki Adam izle Türkçe Dublaj

Büyük soygunlar olabildiğince kusursuz şekilde planlanır. Yapılacak en küçük hata bütün operasyonu berbat edebilir. Bazende işleri kolaylaştırmak için biri ele verilir. Bu ele verilen kişi, işin peşine düşmezse herkes parasını alıp yoluna gider. Bu tuzak kurulan adam sıkı biriyse eğer vay hallerine. Direksiyondaki Adam izlerken gerilim ve aksiyon filmlerinin içindeymişsiniz hissine kapılacaksınız.

Direksiyondaki Adam izle

Çok iyi bir banka soygunu planlanmıştır. Her şey plana uygun giderse eğer herkes milyonlarla evlerine gidecektir. Bu soygun için iyi bir şoför bulunur. Şoför denilen yerde beklemeye başlar. Fakat bir terslik vardır. Denilen yere kimse gelmemiştir. Soygunun olduğu bölgeye polisler gelir ve tuzağa düşürüldüğünü anlar. Şimdi ailesi ve kendisi büyük tehlike altındadır. Güvenebileceği tek kişi ise 14 yaşında olan kızıdır. Onu tuzağa kimin düşürdüğünü öğrenmesi için bütün adamları dolaşması gerekecektir. Direksiyondaki Adama bulaşmak iyi bir hareket değildi!

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2017 | USA

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Jeremy Rush

Oyuncular: Frank Grillo , Caitlin Carmichael , Garret Dillahunt , Wendy Moniz , John Cenatiempo , Slaine , William Xifaras , Precious White , Seth Ayott , Mike Fierro , Jeffery Kincannon , Mike Koutrobis , Ken Murray , Leah Procito , Steven Rears , Jessica Rockwood ve Shea Whigham

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Direksiyondaki Adam izle Türkçe Dublaj” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. jeronimo - 2 sene önce demiş ki:

    Herşey bir arabanın içinde geçmesine rağmen heyecanlıydı. Teşekkürler