Dhayam izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Dhayam

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Dhayam izle 2017

Bir şey okumaktan çok o işle ilgili güzel bir iş bulmakta çok zordur. 4-5 yıl okul okuduktan sonra mesleğe atılmak içinse bir ton elemeden geçiyoruz. onlarca yere cv bırakıyoruz. Dönüş yapsınlar diye beklemeye başlıyoruz. En iyi işe yerleşip yerleşmemek ise bizim başarımıza bağlı. İşi girdiğiniz yerde güzel bir statüye ve sevecen bir tavra sahipseniz o işte ömür bitirmeniz mümkündür. Dhayam izlerken bir iş için insanların neler yapabildiğini göreceksiniz.

Dhayam izle

Büyük bir özel şirketin CEO pozisyonundaki bir açıktan dolayı işçi alımı olacağına dair bir ilan verilir. İlan üzerine yüzlerce işçi elemelere tabi tutulur. Bunun sonucunda ise farklı uyruklara sahip sekiz kişi eleme sonuna kalır. Bu sekiz kişiyi bir odaya toplayan şirket patronu farklı bir şekilde işçileri alacağını söyler. Bu 8 kişiyi bir odaya koyar ve 1 saat süre verir. Bu süre zarfında zekaları ve beden güçleri ile bu odadan çıkmanın yolunu bulmak zorundadırlar. Başta normal bir eleme gibi görünen bu durum zamanla kötü bir hal almaya başlar. Hint filmleri içinde izleyeceğimiz Dhayam filmi, gerilim dolu saatler sunuyor.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Hint Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: Hindistan | 2017

IMDB Puanı: 4.6

Yönetmen: Kannan Rangaswamy

Oyuncular: Aira Agarval , Jayakumar , Kadhal Kannan , Shyam Krishnan , Santhosh Prathap , Ajay Raj , Jeeva Ravi , Samaira Sandhu ve Aanchal Singh

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?