Devils Whisper izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

9

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Devils Whisper

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Devils Whisper izle 2017

Bir çok çocuk babasının mesleğini yapmak ister. Ailelerin etkilerini en belirgin olarak burada görüyoruz. Çocuklar ailede gördükleri davranışları taklit etmektedir. Çocukların hayallerini ve onların isteklerini göz ardı etmemek lazım. Devils Whisper izlerken göreceğiniz genç çocuk, yaptıklarıyla ailesini kurtarmaya çalışacaktır.

Devils Whisper izle

Küçük yaştan beri dindar olarak yetiştirilen Alejandro Duran, Latin bir ailenin tek çocuğudur. Büyüyünce de rahip olmak istediğini söyler sürekli. Alex, açmaması gereken bir gizli kutu bulur. Bu kutuyu açtığında ise her şey değişir. Alex, uzun zamandır tutuklu olan bir iblisi serbest bırakır. Bu iblis, ailesine ve çevresindeki herkese zarar vermeye başlar. Özellikle çocuklara zarar vermeyi görev edinmiş bu şeytana karşı kullanabileceği yollar aramaktan başka çaresi yoktur. Devils Whisper filminde korku filmlerinin en iyi sahnelerini görmeniz mümkündür.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: Endonezya | 2017

IMDB Puanı: 4.4

Yönetmen: Adam Ripp

Oyuncular: Luca Oriel , Violkys Bustamante , Alison Fernandez , Marcos A. Ferraez , Benjamin A. Hoyt , Luna Maya , Julia Modesto , Olivia Negron , Jasper Polish , Rick Ravanello , Tessie Santiago , Steven Shaw , Coy Stewart ve Justin Tinucci

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Devils Whisper izle 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. asdasd - 2 sene önce demiş ki:

    olum googlede neden türkçe dublaj yazıyor değilse