Dersu Uzala izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Dersu Uzala izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Dersu Uzala izle

Dersu Uzala, sibirya’da yaşayan ve hayatta kalma adına engin tecrübeleri bulunan çok yetenekli bir adamdır. Rus Kaşif’in o bölgeyi ziyaret etmesi ve bu adamı tanıması onun için harika bir tecrübe olmuştur.

Dersu Uzala izle

Dersu Uzala adını verdiği kitaptan bu bölgenin nerede olduğu, çevresinde nelerin bulunduğu ne tip hayvanların yaşadığı ve daha bir çok bilgiyi edinmiştir. Oldukça güzel bir başyapıt çıkaran Vladimir Arsenyev; kitabı ve filmiyle bizlere on numara bir eser bırakmıştır. Türkçe Dublaj filmlerin tamamını sitemizden edinebilirsiniz.

Tür: Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, En iyi 50 Film, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 1975 - Japonya ve Sovyetler Birliği

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Akira Kurosawa

Oyuncular: Maksim Munzuk , Yuri Solomin , Svetlana Danilchenko , Daniil Netrebin , Dmitri Korshikov , Mikhail Bychkov , Vladimir Khrulev , V. Lastochkin , Stanislav Marin , Igor Sykhra , Vladimir Sergiyakov , Yanis Yakobsons , V. Khlestov , G. Polunin , V. Koldin , M. Tetov , S. Sinyavskiy , Vladimir Sverba , V. Ignatov , Vladimir Kremena , Aleksandr Pyatkov , Svetlana Danilchenko , Dmitriy Korshikov , Suymenkul Chokmorov , Serafim Zaytsev , Nikolay Volkov , V. Kiryanov , Tsun Di-go , Z. Mademilova , A. Erdniev , Vladimir Prikhodko ve Sovetbek Dzhumadylov

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?