Deccal 2 izle Sansürsüz
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 3,00 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Deccal 2

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Deccal 2 izle Sansürsüz

Şeytani güçleri geçerliliğinin devam ettiği dünyada “Deccal 2” kehaneti devam etmektedir. Bu kehanete göre dünyaya gelecek olan bir bebek dünyanın kaderini etkileyecektir. Bu etkileme sadece bölgesel değil çok geniş bir çapta gerçekleşecektir. Bu kehanete engel olmak isteyen bir takım tarikatlar olayı yakından inceleme imkanı bulmuşlardır. Yerli filmler içindeki bu korkutucu filmde güzel bir seyir keyfi yakalayacağınıza eminim.

Deccal 2 izle

Dünyanın sonunu kötüye doğru götüreceğine inanılan Deccal dünyaya gelmiştir. Bu kehanete göre bebek 6.6.2016 yılında dünyaya gelerek felaketler zincirinin ilk halkasını tamamlamış olacaktır. Bebeğin annesi olan Duygu şeytani bir takım güçler tarafından yönetilmeye başlamıştır. Bunun üzerine daha fazla dayanamayıp intihar eder. Annesinin ölümü ayini bir nebze sıkıntıya düşürmüştür. Çünkü çocuğunun kendi kanından biri tarafında emzirilmesi gerekmektedir. Bunun üzerine Duygu’nun kız kardeşi Öznur, şeytani güçler tarafından ele geçirilir. Bu ayini engellemeye çalışan Türk ve Avrupa kökenli tarikatlar, bebeğin yerini bulmaya çalışır. Fakat bebek; çocuk sahibi olamayan bir çifte verilmiştir. Bu çiftin evine gelen çocuk beraberinde de felaketleri getirecektir. Korku filmlerinin en iyi örnekleri yine yerli filmlerden geliyor. Deccal 2 izlerken bize hak vereceksiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: Türkiye | 2017

IMDB Puanı: 4.3

Yönetmen: Özgür Bakar

Oyuncular: Emel Karaköse , Aysan Sümercan , Murat Prosçiler , Burak Sarımola , Gülay Hayır , Volkan Cal , Arzu Budak ve Toygun Ateş

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Deccal 2 izle Sansürsüz” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. kimyaaa - 2 sene önce demiş ki:

    emeğinize sağlık !!!!!baylar bayanlar sizin yerinize de izleyip kendimi feda ettim…vakit kaybetmeyin lütfen…