Dabbe 4: Cin Çarpması izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

14

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinDikkat : Film izledikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.YORUM YAPARAK DİĞER İZLEYİCİLERE FİKİR VEREBİLİRSİNİZ.

FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Dabbe 4: Cin Çarpması izle

Dabbe izle serisi tüm hızıyla devam ediyor. Üç harklilerin konu edildiği serinin tüm filmleri beğeniyle izlenmiştir. Şimdi ise 2013 yapımı olan “Dabbe 6 Full HD izle sizlerle olacak. Yönetmen Hasan Karacadağ bu projeleriyle Türkiye sinemasındabüyük bir sükseye sahip olmuştur. Serinin dördüncü filmi “Cin Çarpması” olarak isimlendirilmiştir. Psikiyatrist Ebru Karaduman ve Cinci Faruk Akat olarak bilinen Cin Çıkarma uzmanının aynı anda ilgilendikleri cin çarpılma vakasının ana kahramanı Kübra Duran isimli genç bir kızdır.
Bir define bulma olayıyla ilgili korkunç ve lanetli bir geçmişe sahip olan Kıbledere köylüsü Kübra, aynı zamanda Ebru’nun çocukluk arkadaşıdır. Kübra, kına gecesinde aniden cinlerin saldırısına uğramış ve içinde büyüyen çok güçlü ve tehlikeli bir varlığın tehdidi altına girmiştir. Psikiyatrist Ebru, görüntülü olgu sunumu için Kübra’yı incelemeye alıp, Cinci Hoca dedikleri kişilerin hastalara yaptıklarını ve sonuçlarını kamera ile kayıt altına almak istemektedir. Psikiyatr ve Hoca birlikte Kübra’nın ailesiyle yaşadığı köy evine varırlar. Din ve bilim arasındaki bu çekişme gerçekler ortaya çıktıkça dehşete dönüşmeye başlar. İlk başlarda olaylar çözüme doğru giderken, Kıbledere’nin geçmişinde saklı olan ürpertici olaylar ve tuhaf bir şifre ortaya çıkınca, herkes için cehennem saatleri başlar. Filmde yer alan oyuncular ise A. Murat Özgen , Irmak Örnek , Cansu Kurgun , Sultan Köroğlu Kılıç ve Elçin Atamgüç gibi yeni yetenekler filmde rol almıştır. Dabbe filminin yapımcılığı da Hasan Karacadağ’a aittir. Senaryosunu da kendisi kaleme almıştır. Dabbe Cin Çarpması filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Dabbe Cin Çarpması filmini ayrıca tek parça izlemek isteyenler için Dabbe 6 720p izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Dabbe 4 izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Dabbe 4 full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin 😀 hdfilmevreni1.co iyi seyirler diler…

Tür: 2013 Filmleri, Editör Önerisi Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2013 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Hasan Karacadağ

Oyuncular: A. Murat Özgen , Irmak Örnek , Cansu Kurgun , Sultan Köroğlu Kılıç , Elçin Atamgüç

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?