Cocaine Godmother, Kokain Annesi izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

8

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Cocaine Godmother, Kokain Annesi izle 2018

Tarihte uyuşturucu konusunda bir çok büyük baba gelmiştir. Bu tip insanlara baba denmesinin bir sebebi vardır. Bu insanlar büyük çapta büyük uyuşturucu kaçakçılıkları yaptıkları için geniş bir kesime hitap etmektedirler. Tarihte en çok bilinenler Pablo Escobar ve El Chapo’dur. Bu ikisininde namını geride bırakacak olan ve tarihte ilk defa “Uyuşturucu Annesi” lakabına sahip olan bir kadın vardır. Griselda Blanco, adını hiç duymamış olabilirsiniz. Fakat o kendini bir çok kişiye kanıtlamış büyük bir patrondur.

Kokain Annesi izle

1962 yıllarıdır ve Griselda, kocasından çok yakınmaktadır. Kocası ona kötü davranmakta ve çocuklara eziyet etmektedir. Buna daha fazla katlanmak istemeyen Griselda, çocukları da alarak Kolombiya’dan Amerika’ya göçmüştür. Yaptığı bu göçün sebebi çocuklarını kendisinin mahkum olduğu fakirlikten kaçırmaktır. Çocuklarının zengin bir hayat sürmesi için elinden gelenin fazlasını yapmaya gelmiştir. Uyuşturucu işine giren bu kadın, yaptığı büyük işler ve edindiği düşmanlarla Escobar’a rakip olabilecek tek kişidir. 2018 filmlerinin en iyilerini herkesten önce izleme şansına burada ulaşabilirsiniz. Cocaine Godmother filmi bu tip filmlerden sadece biri.

Tür: 2018 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: Kolombiya | 2018

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Guillermo Navarro

Oyuncular: Catherine Zeta-Jones , Raúl Méndez , Juan Pablo Espinosa , Matteo Stefan , Spencer Borgeson , José Julián , Jenny Pellicer , Carolyn Adair , Georgia Bradner , Warren Christie , Evan Hugh Ocean Conn , Robert L. Duncan , Rebecca Eady , Alejandro Edda , Stephanie Florian , Billie-Rae Grant , Lauren Guci , Nicole Hombrebueno , Andres Joseph , Darcy Laurie , Marcio Moreno , Bri Neal , Dagan Nish , Kennith Overbey , Jaden Rain , Carlos Rodriguez , Elysia Rotaru , Michel Issa Rubio , Alec Santos , Darren E. Scott , Jonah Stark , Chantal Bui Viet , Kyle Warren , Tawny West , Mathew Yanagiya ve Peter Brown

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?