Çılgın Baskın izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 2,80 out of 5)

9

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Çılgın Baskın

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Çılgın Baskın izle 2018

Bir mesleği kavasına takanlar kesin o mesleği bir şekilde ellerine almaktadır. Bunun çevremizde canlı örnekleri oldukça fazladır. Fakat yaptığınız veya yapmayı çok istediğiniz mesleğe uygun da olmak gerekir. Yapacağınız iş bir doktorluk ise eğer kesinlikle ellerinizin titrememesi gerekir. İngilizce öğretmeni olmak istiyorsanız iyi bir ingilizce eğitimi almanız gerekiyor. Demek istediğimiz yaptığınız işin niteliklerini en iyi biçimde yansıtmanız gerekir. Çılgın Baskın izlerken sakar bir kızın istediği bir mesleği göreceğiz.

Çılgın Baskın izle

Johanna, çok akıllı bir kızdır. Fakat birazcık sakardır. Babası Fransa içişleri bakanıdır. En büyük hayalini gerçekleştirmek için Johanna, her yolu denemiştir. Polis teşkilatında müdahale ekini olan RAİD’e girmek ister. Sıradan bir memur olan bu genç kız hala acil müdahale için diretmektedir. Babasının da aracılığıyla müdahale ekibi eğitimlerine kabul edilir. Eğitmen Eugène, kadınlar konusunda katı kuralları olan bir polistir ve kadınlarla çalışmak en nefret ettiği şeydir. Bunun için ne kadar çok başvuru yapsa da bir türlü bu kızı eğitmekten kurtulamamıştır. Kızı eğitirken bir yandan da kadınlara olan bakış açısının değiştiğini görecektir. 2018 yılında vizyona girecek olan “Çılgın Baskın” filmi hdfilmevreni1.co farkıyla sizlerle olacaktır. 2018 filmlerinin en iyileri ve en yenileri her zaman olduğu gibi sitemizde yayınlanmaktadır.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: Fransa | 2018

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Dany Boon

Oyuncular: Alice Pol , Dany Boon , Michel Blanc , Yvan Attal , Sabine Azéma , Patrick Mille , François Levantal , Anne Marivin , Florent Peyre , Alain Doutey , Urbain Cancelier , François Vincentelli , Franck Arditti , Nabila Darbaky , Guillaume Clement , Akim Omiri , Narcisse Mame , Gil Alma , Tony Zarouel , Frédéric Siuen , Robert Paturel , Sâm Mirhosseini , Arben Bajraktaraj , Jean-François Cayrey , Arnaud Maillard , Dan Cohen , Fayçal Safi , François Bureloup , Audrey Looten , Stéphane Pezerat , Samuel Churin , Machita , Alexandre Texier , Jacques Marchand , Daniel-Jean Colloredo , Alexandre Blazy , Jean-Marc Charrier , Marc Harari , Sarah Kaminsky , Antoine Bonnefille-Roualet , Aida Asgharzadeh , Patrick Brossard , Guy Amram , David Benhamou , Nathan Dellemme , Zina Esepciuc , Zbigniew Jankowski , Alain Laub , Michaël Mercier , Jérémy Parisi , Ludovic Pinette , John Sehil , Ksenia Thurgood , Thibaut Pira Van Overeem ve François Zachary

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Çılgın Baskın izle 2018” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. erkan 35 - 10 ay önce demiş ki:

    10 NUMARA 5 YILDIZ BİR AKSİYON KOMEDİ FİLM