Churchill izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Churchill izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Churchill izle 2017 Türkçe Dublaj

Bir devleti yönetmek oldukça güçtür. Hele birde savaş durumunda iseniz vereceğiniz kararlar, bir milleti etkileyeceği için ince eleyip sık dokumak gerekir. Bunun içinde zeki olmak etmez. Vicdanlı ve istikrarlı da olmak gerekir. Devlet başkanlarına dikkat ettiğimiz zaman çoğunluğu sözlerine çok dikkat ederler. Çünkü onların söz milletin söz gibidir. Nerede ne konuşuyorlarsa devletin adına konuşuyor demektir. Winston Churchill izlerken ne demeye çalıştığımı anlayacaksınız.

Churchill izle

Dünyanın gördüğü ikinci büyük savaş olan 2. dünya savaşının geçtiği yıllardır. Naziler çok büyük bir güç kaybetmiştir. Ama hala bir tehdit oluşturmaktadır. Normandiya’ya çıkarması olarak tarihe geçen savaş manevrası konusunda müttefikler arasında anlaşmazlıklar vardır. Bu çıkarmayla birlikte Nazilerden tamamen kurtulabileceklerini düşünmektedirler. İngiliz devlet Başkanı Winston Churchill‘in ise ciddi endişeleri vardır. Daha önce verilen yanlış kararların sonuçlarını hatırlamaktadır. Onun için yanlış karar vermemek için büyük bir dikkat toplar. Fakat müttefiklerinin sıkıştırmaları ve siyasi baskıları onu çok bunaltmıştır. 70 yaşına gelen bu devlet başkanının bu kararı vermeden önceki zamanı işleyen harika bir yapımla karşınızdayız. Biyografi filmlerinden en iyilerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Tür: 2017 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, Tarih Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: İngiltere | 2017

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Jonathan Teplitzky

Oyuncular: Brian Cox , Miranda Richardson , John Slattery , Julian Wadham , Richard Durden , Ella Purnell , Danny Webb , Jonathan Aris , George Anton , Steven Cree , James Purefoy , Peter Ormond , Angela Costello , Kevin Findlay , Miro Teplitzky , Ronan Corkey , David O'Rourke , Penny Sharp ve Jacob Topen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?