Büyücü izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

7

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Büyücü izle 2017 Türkçe Dublaj

Genel anlamda bakılırsa ülkeler mültecileri sevmez. Onların akın akın ülkeye gelmesi ilk olarak ekonomiyi etkiler. Artı halk arasında sorunlara yol açar. Ne kadar mülteci artarsa o bölgede sıkıntılar artmaya başlar. Yerli halkın her zaman için mültecilere karşı bir sıkıntısı vardır. Hiç iyi tarafı yok mu diye soracak olursanız; var tabi ki! Mülteci olarak gelen insanların bazıları üstün yeteneklere sahip oluyor ve onların ülke yararına kullanılması çok mükemmel bir şeydir. Artık o sizin ülkenizden olduğu için sizi en iyi biçimde temsil etmeye çalışır. Büyücü American Wrestler filminde de böylesi bir konuyu ele aldık.

Büyücü izle

1980 yıllarının ortalarıdır. İran’ın karışık olmasından ötürü bir çok mülteci Amerika’ya gelmiştir. Burada da istekleri refahı bulamamışlardır. Fakat ülkelerindeki karışıklıktansa buradaki huzursuzluk iyidir. Bu düşünce içerisinde yaşamaktan başka bir alternatifleri yoktur. Ali, adındaki bu harika gencin okuması gerekmektedir. Okulda ona karşı tavırlar hiç iyi değildir. Aldırış etmemeye çalışır. Okulun başarısız olan güreş takımına giren Ali, büyük bir çığır açar. Daha önce hiç bir başarı gösterememiş bu güreş takımı onun sayesinde başarıdan başarıya koşacaktır. Büyücü American Wrestler izlerken Spor filmlerinde güzel bir filmi arşivinize eklemiş olacaksınız.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, IMDB 7+ Filmler, Spor Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2016 - USA

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Alex Ranarivelo

Oyuncular: William Fichtner , Ali Afshar , Lia Marie Johnson , Gabriel Basso , Jon Voight , Sasha Feldman , Iyad Hajjaj , Chase Mowen , Kevin G. Schmidt , Nicholas Guilak , Melissa O'Keefe , Karina Andrews , Shannon Collis , John Asadi , Ashley Michaelsen , Sarah Kliban , Jimmy Pera , Blair Leatherwood , Sammy Zarraonandia , Michael Klee , Kyrstannie Day , Jacob Black , Josh Black , Seamus Lanham , Billy Marshall , Daniel Pacheco , Lorenzo Zuniga , Rizzie Vermont , Shauna Richardson , Charlie Kern , Brian Caulfield , Louis Chavez , Chad Jones , Jake Fitzpatrick , Salome Azizi , Thomas Dalby , Michael Girgenti , George Kosturos , Alex Lorre , Brett Matthews , Shane L. Maus , Vaughn Myovich , Tony Panterra , Tamara Perry , Derek Stefan , Sandy Stevens , Courtney Hope Turner , Natalie Stephany Aguilar , Ari Atken , Kyle Audiss , Walker Brinskele , Judy Cerda , Maurice Colvin , Jackie Dallas , Liam Davis , Max DeSantis , Janet Dyer , Vermyttya Erahn , Nathan Eswine , Barnaby Falls , Kyle Fenske , London Freeman , A.J. Friederich , Allan C. Gagner , Hayley Gagner , Douglas Gawoski , Jenna Getsi , Rob Gore , Ramsey Hanchette , Jake Hanson , Halstyn Hart , Tom Hart , Linda Joy Henry , Benjamin Howard , Michael Inscoe , Alicia Ivanhoe , Jesus N Jimenez , Vinnie Langdon , Kathy Langdon , John Lobato , Makenzie Massagli , Serina Mawer , Sean Michael McGrory , Monterey Morrissey , James P. Morrow , Teresa Navarro , Tom O'Reilly , Eric Olsson , John Orantes , Montgomery Paulsen , Brook Edward Penca , Brian Perry , Christopher Robin Priest , Boyan Radoslavov , Shannon Rebekah , Alicia Restivo , Caelan Scrivener , Teri Shrader , Kyle Simsek , Thomas W. Stewart , Jane Stillwater , Anastassia Tchibissova , Diana Tenes , Tama Therese , Sabrina Twyla , Trey Van Dyke , Ken Venzke , Susanna Wagner ve Bobby Ysip

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Büyücü izle 2017 Türkçe Dublaj” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. BÜYÜCÜ - 2 sene önce demiş ki:

    TEK PARÇA PLAYER ÇALIŞMIYOR

  2. ibrahım Can SACAKLI - 2 sene önce demiş ki:

    çok ğüzel sürükleyıçı bir flim