Black Lightning 1.Sezon 3.Bölüm izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 4,50 out of 5)

4

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Black Lightning 1.Sezon 3.Bölüm

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Black Lightning 1.Sezon 3.Bölüm izle

ABD üzerinde yaşanan büyük bir patlamadan kurtulan Jefferson Pierce, bir zaman sonra özel güçlerinin olduğunu fark eder. Onun özel gücü ise vücudunda biyoelektrik barındırabilmesidir. Bu özel gücünü yetişkinlik döneminde çok kullanmamıştır. Sıradan bir hayat yaşamayı tercih eden “Black Lightning” için hayat oldukça zor geçmiştir. Bu üzerindeki enerji sayesinde kryptonite maruz kalan ve ölmek üzere olan Süperman’i kurtarmıştır. Black Lightning 1.Sezon 3.Bölüm izlerken göreceğiniz kahraman daha önce hiç karşılaşmadığınız tipte biri.

Black Lightning 1.Sezon 3.Bölüm izle

Güçlerini kullanırken odaklanır ve kendini enerjiye yönlendirebilirse geçici olarak uçmakta ve hızlı hareket edebilmektedir. Batman’den aldığı üstün dövüş kabiliyetiyle birlikte ise çok ileri düzey bir kahraman haline gelmiştir. Evlenmiştir ve iki kız çocuğuna sahiptir. Kızları da onun gibi süper kahraman olmuştur. Kızlarında biri Thunder ismini alırken bir diğeri Lightning ismini almıştır. Black Lightning emekli olmuşr bir süper kahramandır. Lakin kızlarını kazanmak içinse yeniden bir süper kahraman olması gerekecektir. Black Lightning 1.Sezon 3.Bölüm Türkçe dublaj izleyebileceğiniz yabancı dizi izleme sitemizde keyifli seyirler dileriz.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim-Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Diziler

Yapım: ABD | 2018

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Oz Scott , Salim Akil , Mark Tonderai ve Bille Woodruff

Oyuncular: William Catlett , Gregg Henry , Cress Williams , Skye P. Marshall , China Anne McClain , Nafessa Williams , Christine Adams , Marvin 'Krondon' Jones III ve Damon Gupton , James Remar , Anthony Reynolds , Charlbi Dean Kriek , Donny Carrington , Tracey Bonner , Al-Jaleel Knox , Devon Mckelvin , Shein Mompremier , Chantal Thuy , Dabier , Kyanna Simone Simpson , Jimmy Woods , Stanley McLaughlin , David Dunston , Brian Kayode-Patrick Johnson , Patrick Lamont Jr. , Jason Louder , Van Marten , Matt Mercurio , Taylor Polidore , Cedric Greenway , Roland S. Martin , Nina Turner , Eric Mendenhall , Caleb Thomas , Amanda Davis , Crystal Lee Brown , Tommy Kane , Leon Lamar , Joe Lewis , Fallyn Brown , Shantea Reeves , Hal Whiteside , Scott Hunter , Kwajalyn Brown , Hector Banos , Mark Spates Smith , Jessica Fontaine , Mike Forbs , Brent Moorer Gaskins , Renell Gibbs , Derrick J. Haywood , Kenneth Holley , Melanie Jewel Howard , Michael King , Kaden Washington Lewis , Joshua Mikel , Leah Monet , Aaron Quick Nelson , Darone Okolie , Alex Phipps , Yolanda T. Ross , Milton Saul , Jill Scott , Tim J. Smith , Quandae Stewart , Caleb T. Thomas , Jonathon Watson , Jason Elwood Hanna , Brittany Kelly , Mason Pike , Jessica Robinson , Aria Brooks , Lesia Copeland , Allen DeBerry , Shawron Gaffney , Aleia Kristene , BreeAnna Marie , Harold McLeod , Henardo Rodriguez , Kayla Smith , Malik Big Leak Smith ve Alex Sunkins

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?