Ben O Değilim – I’m Not Him 2014 izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

6

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinDikkat : Film izledikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.YORUM YAPARAK DİĞER İZLEYİCİLERE FİKİR VEREBİLİRSİNİZ.

FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Ben O Değilim – I’m Not Him 2014 izle

İnsanlara olmasını istediklerimiz gibi değil, oldukları gibi davranmak gerekir. Bu da insanlık vazifesinin bir gereğidir. Tam yaşlı olmayan ve kendi halinde bir adam. Nihat, bir hastane kantininde çalışan bekar iyi bir adamdır. Bir de çalışma arkadaşı Ayşe vardır. Nihat Ayşe’ye karşı bir kötülük beslememektedir. Bir akşam Ayşe Nihat’ı yemeğe davet eder. Bu tekliften Nihat çekiniyordur. Çünkü Ayşe’nin kocası hapishanede yatmaktadır. Ayşe’yi kıramaz ve eve giderler. Evde yemeği yedikten sonra otururken bir düğün fotosu dikkatini çeker. Bir bakar ki kocası tıpkı Nihat’a benzemektedir. Roma Film Festivali’nde en iyi senaryo ödülüne layık görülen film Türkiye’de de büyük ilgiyle karşılandı. Yapımcılığını Tayfun Pirselimoğlu ve Nikos Moustakas’ın yaptığı harika bir dram filmi.

Hangimiz hayıflanmamışızdır ki “her günümüz birbirinin aynısı gibi geçiyor ve hepimiz birbirimizin aynısı hayatlar yaşıyoruz”, diye. Benzer bitirilen okullar, benzer mesleki pozisyonlar/kariyerler ya da kariyersizlikler; toplumsal sınıflar değişse de aynı geçim kaygısı… Kıskançlıkların yakamıza yapıştırdığı “onun yerinde olsaydım, hayatım nasıl olurdu?” sorusu… Filmografisi de anlatım dili gibi basamakları ağır ağır çıkan Tayfun Pirselimoğlu’nun altıncı uzun metrajlı filmi Ben O Değilim, sabırla bir sinema seyircisinin aklına bu soruları şaşırtıcı bir dramatik hikaye ile yeniden getiriyor. Ben O Değilim filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Ben O Değilim filmini ayrıca tek parça izlemek isteyenler için Ben O Değilim tek parça hd izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Ben O Değilim izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Ben O Değilim full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin 😀 hdfilmevreni1.co iyi seyirler diler…

Tür: 2014 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2014 - Türkiye , Yunanistan , Almanya , Fransa

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Tayfun Pirselimoğlu

Oyuncular: Rıza Akın , Ercan Kesal , Maryam Zaree , Mehmet Avcı , Nihat Alptekin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?