The Babysittter, Bebek Bakıcısı izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

5

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Babysittter, Bebek Bakıcısı izle 2017

Bir çok çocuk okulda ve arkadaş çevresinde ezik durumundadır. Bu onun kendine olan özgüvenin eksik olmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip çocukların küçük yaşlarda halledemedikleri bu durum ileride onların silik birer birey olmasına neden olmaktadır. Hayatları boyunca da bu durum böyle devam etmektedir.

Bebek Bakıcısı izle

Cole, adındaki bu çocuk, çevresinde ve okulda arkadaş edinme konusunda oldukça beceriksiz bir çocuktur. Bakıcısı olan Bee, ise onun tam tersine çok popüler, güzel ve kendine olan güveni tavandır. Cole, Bee’ye deliler gibi de aşıktır. Bee, yine Cole’ye bakıcılık yaptığı bir günde; Cole, Bee’nin odasını gözetlemek ister. Arkadaşlarıyla birlikte oda da olan bakıcı ve arkadaşları bir ayin düzenlemektedir. Bu ayinlerde insanları öldürmektedirler. Cole’nin bu görüntüyü görmesinin ardından kaçması gerecektir. Çünkü bu genç katiller çocuğu bulup öldürmek zorundadırlar. Korku filmlerindeki en iyi ve kanlı sahneler sizlerle olacaktır.

Tür: 2017 Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD - 2017

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: McG

Oyuncular: Bella Thorne , Samara Weaving , Leslie Bibb , Robbie Amell , Hana Mae Lee , Emily Alyn Lind , Ken Marino , Andrew Bachelor , Judah Lewis , Doug Haley , Chris Wylde , Carl McDowell , Jean Claude Leuyer , Zachary Alexander Rice , Jonathan Bray , Samuel Gilbert , Miles J. Harvey , Doc Duhame , Jimmy Warden , Frederick Keeve ve Mark Mammone

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?