Battalion, Tabur izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 4,75 out of 5)

8

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Battalion, Tabur izle 2018

Dünya içerisinde yaşanan sorunların en büyüğü savaşlardır. Bu savaşlardan başka sıkıntılar ise büyük katliamlara neden olmaz. Dünya kendi içerisinde birbirini yerken , pasifik dolaylarında dünyaya gelen bir gemi herkesi şaşırtmıştır. Çünkü dünya dışından olduğu anlaşılan bu geminin dost olmadığı kesindir. Bu geminin ne olduğunu öğrenmenin bedeli ise 2000 askere mal olmuştur. Tek bir gemi değildir. Bir çok savaş gemisinin uzaydan gelerek dünyayı altüst edeceğini öğrenen insanların yapacakları çok az şey vardır.

Tabur izle

Bu akıl almaz gemilere karşı insanoğlunun yapması gereken savaşmaktır. Fakat bu aşırı büyüklükteki gemilerin en büyük silahına karşı yapacakları hiç bir şey yoktur. Dronlar olarak adlandırdıkları bu silahlar geminin güvenliğini en iyi şekilde sağlamaktadır. Dronlara görünmeden gemilere yaklaşmak neredeyse imkansızdır. Böylesi,ne bir karmaşıklıkta yapacak çok az şey ve çok az ümit kalmıştır. Tabur izlerken izleyeceğiniz bilim kurgu filmlerinin düşük maliyetli yapımlarındandır.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim-Kurgu Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: Avustralya | 2018

IMDB Puanı: 2.8

Yönetmen: Michael Miller

Oyuncular: Jesse Richardson , Ellen Williams , Michael Thomson , James Storer , Leigh Walker , Darrell Plumridge , Samuel Peacock , Katie Anderson , Naveen Varghese , Kylie Loveday , Lauren Lee Innis-Youren , Kyal Scott , Brandon Taylor-Cotton , Shannon Gibson , Greg Stone , Paula White , Emma Gibson , Troy MacKinder ,Andy Sparnon , Daniel Green , Kaushik Das , Andrew Pope , Graham K. Furness , Daniel James , Jason Muller , Rhiannon Watson , Kylie Riddle , Daniel Coyne-Watego , Chris Charteris , Daniel Potts , Eduin Daniels , Stewart Kirkland ve Danxia Yang

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?