Ayı Brigsby izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Ayı Brigsby

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ayı Brigsby izle 2017 Türkçe Dublaj

Bazı insanlar için yaptıkları işler hayatlarının bir parçası olur. Artık hayatlarına dahil ettikleri işleri için yaşar hale gelirler. İşlerinin elinden alınmaları fikri bile onların başlı başına üzülmesine yetecek bir kavramdır. Böylesine işine bağlı ve işini severek yapmak, ne kadar doğru ne kadar yanlış gelin siz karar verin! Ayı Brigsby izlerken böyle bir adamın neleri göze aldığına tanık olacaksınız.

Ayı Brigsby izle

Ayı Brigsby Maceraları adında bir TV programında çıkan James, bu karakteri birebir canlandırmaktadır. Çocukları seven ve onlarla eğlenmeyi iyi bilen James, bu programın kapatılacağını öğrenir. Bunu duyduktan sonra kostümüyle birlikte yollara düşer. Bu hikayeyi yalnızca kendinin bitirebileceğine kendini inandıran bu adam, yollara düşerek hayatına yeni bir sayfa açmayı amaçlamaktadır. Dram filmleriyle izleyebileceğiniz güzel ve etkili bir yapım.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, IMDB 7+ Filmler, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: Avustralya | 2017

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Dave McCary

Oyuncular: Kyle Mooney , Mark Hamill , Jane Adams , Greg Kinnear , Matt Walsh , Michaela Watkins , Ryan Simpkins , Christopher Sullivan , Alexa Demie , Jorge Lendeborg Jr. , Chris Provost , Claire Danes , Chance Crimin , Beck Bennett , Andy Samberg , Kate Lyn Sheil , Ashlyn Brooke Anderson , Yvonne D Bennett , Kami Christiansen , Marilee Crockett , Ellery Davidson , Teresa Duran-Norvick , Gerry Garcia , Anthony Green , Devin Hansen , Kiera Milan Hendricks , Stacey Jenson , Angella Joy , Marilyn Miller , Shane Morrisun , Paul Anthony Sonnier Jr. , Seth Williams , Chad Wright , Paul Nathan Cuthbert ve Erin Saunders

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?