Ateşin Düştüğü Yer izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

5

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Dikkat : Film izledikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.YORUM YAPARAK DİĞER İZLEYİCİLERE FİKİR VEREBİLİRSİNİZ.

FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Ateşin Düştüğü Yer izle

Film içinde gariplik,handikaplar var o kadar çok ki. Ama farkındalık yaratmak açısından bunlar güzel işler. Ki böyle oluşur farkındalık gün gelecek böyle olaylara ileri ki nesiller çok uzak kalacaklar. Farkındalıkda işte filmlerle,kitaplarla,protestolarla,devlet yardımıyla,bilgilendirmeyle,eğitimle oluşacak. O yüzden böyle filmleri,projeleri çok eleştirmemek gerekir.
Aile bu ameliyatı gerçekleştirmek için büyük bir dayanışma sergiler. Ameliyat sırasında kızın üç buçuk aylık hamile olduğu anlaşılır. “Yaşatmak” için büyük mücadele vermiş olan aile bu defa “öldürmek” için mücadeleye girişir. Öldürme işini üstlenen baba Osman ve kızı Ayşe birlikte yolculuğa çıkarlar. Osman yol boyunca kızını zehirlemek için çaba gösterirken kız öldürüleceğini bilmemektedir. Baba ve kızın bu yolculuğu ikisi için de birbirlerini yeniden tanıma yeniden sevme ve pişmanlık duygusu üzerine devam eder. Ateşin Düştüğü Yer filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Ateşin Düştüğü Yer filmini ayrıca tek parça izlemek isteyenler için Ateşin Düştüğü Yer tek parça hd izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Ateşin Düştüğü Yer izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Ateşin Düştüğü Yer full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin 😀 hdfilmevreni1.co iyi seyirler diler…

Tür: 2012 Filmleri, Aile Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2012 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: İsmail Güneş

Oyuncular: Yeşim Ceren Bozoğlu , Hakan Karahan , Serhan Süsler , Elifcan Ongurlar , Özlem Balcı

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?