Asylum of Fear izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 2,33 out of 5)

4

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Asylum of Fear izle 2018

Korkulu bir bölge veya korkulu bir evde araştırma yapan insanlarında bu konulara inanıyor olması olayları daha korkunç bir hale getirir. Bu tip araştırmalar yapan insanlarda görülen bir takım psikolojik bozukluklar vardır. Asylum of Fear izlerken göreceğiniz gizemli ve korkulu hikayenin içinde kaybolacaksınız.

Asylum of Fear izle

Bir bölgeye paranormal bir olayı araştırmak ve incelemek için giden bir ggrup araştırmacı, zihinsel bir sorunların yaşandığı bu yerde yaşanan eski bir olayı öğrenirler. 1960 yılında yaşanan deli bir doktorun yaptığı katliamı açığa çıkarırlar. Fakat buradaki katliam hala kol gezmektedir. 2018 filmlerini izlerken sitemizi tercih ettiğiniz teşekkürler. . .

Tür: 2018 Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: ABD | 2018

IMDB Puanı: 4.2

Yönetmen: Craig Deering

Oyuncular: Maurice Demus , Michael Medford , Callie Stephens , Allen Murphy , James Doherty , Joe Mack , Ann Hagemann , Matthew Urban , Joette Waters , Charles Straka , Pete Navis , Ewan Parker-Eaton , Kylie Sullivan , Brendan Sullivan , Matthew Schroeder , Siera Cerny , George Stalling , JT Beissel , Jon Manisco , Dianne Bischoff , KC Matthews , KJ James , Kevin Wesley , Michael Patrick Russell , Amelia Pauly , Nikki Tortorella , McKenzie Franklin , Elijah Crothers , Braden Crothers , Jonathan Moy , Paul Gallagher , Russell Deering , A. Monnie Aleahmad , Mandy Modic , Karen Deering , Zach Allen , Robin Andrews , Mark Deering , Brandin Estes , Keaton Schoenecker , Nadir Waxali ve Chrissy Wojdyla

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?