Asla Burada Değil izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Asla Burada Değil izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Asla Burada Değil izle 2017

Sanat eseri çıkarmak isteyen bazı sanatçılar, hazır sanat eserleri çıkarmak yerine daha doğal eserler çıkarmak için doğal yollar ararlar. Bu sayede eserlerindeki gerçekliği ve o duruluğu daha iyi karşı tarafa geçirebilmektedirler. bunun içinse gizliden gizliye bu işi yürütmek ve en doğal halini yakalamak gerekir. Asla Burada Değil izlerken bir kadının nelere bulaştığını göreceksiniz.

Asla Burada Değil izle

Hayatın gizli yönlerinin daha iyi bir sanat eseri olacağı yönünde bir teoriye sahip olan Miranda, iyi bir fotoğrafçıdır. Tanımadığı insanları gizliden gizliye takip ederek onları fotoğraflamaktadır. Bu işe öylesine kendini kaptırmıştır ki çektiği fotoğrafların mükemmelliği onun başını döndürmektedir. Miranda ve gizli sevgilisi dairelerinde aşk yaşarken, birden sevgilisi sokakta olan bir cinayete tanık olur. Sevgilisinin açığa çıkmaması için olayı kendinin gördüğünü söyler polise. Polisle birlikte hareket etmeye başlayan Miranda, bu süre zarfında cinayete dair fotoğraflar çekmeye devam eder. Fakat bu cinayet olayı onun güzel giden hayatını tersi yönde etkileyecektir. Asla Burada Değil filminde gizem filmlerinin bütün unsurlarını görebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: USA - 2017

IMDB Puanı: 4.8

Yönetmen: Camille Thoman

Oyuncular: Mireille Enos , Sam Shepard , Goran Visnjic , Vincent Piazza , Nina Arianda , Ana Nogueira , Jarek Truszczynski , Sami Lati , Greg Ainsworth , Desmin Borges , Angelica Page , Flora Diaz , David Greenspan , Alok Tewari , Frank De Julio , Jacqueline Antaramian , Nissi Lati , Howard W. Overshown , Heather Myers , John Greenbaum , Dan Milne , Tristan Laurence-Perez , Spencer Ostrander , Andrea McGinnis , Nicole Bardis , Richard Bird , Ralph Bracco , Allison Byrnes , Ryan Estevez , Jeaneal Gunning , Caliph Jones , Valerie Redd ve Joshua Youngerman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?