We Are Your Friends – Aşkın Ritmi 2015 Full izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 5,00 out of 5)

7

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinDikkat : Film izledikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.YORUM YAPARAK DİĞER İZLEYİCİLERE FİKİR VEREBİLİRSİNİZ.

FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
We Are Your Friends – Aşkın Ritmi 2015 Full izle

Aşkın Ritmi izleyicilerini güzel ve etkili bir aşk ve dram filmlerinde en çok rastladığımız hüzünlü sahnelerle karşılaşacağız. Film daha çok ikilemler arasında kalmayı ve tercihlerimizin hayatımızı nasılda etkilediğini göreceğiz. Genç yaşlarda herkesin bir hayali olduğu gibi genç DJ Cole Carter’ın da bir hayali vardır. Uzun bir süredir iyi ve şöhretli bir DJ olmak için çalışmalar yapmaktadır. Hep kendini en çok tercih edilen dj olarak hayal edip mutlu olmaktadır. Lakin hiç şansı dönmemiş sürekli sorunlar yaşamıştır. Fakat yılmamıştır. Şansı bir gün ünlü bir DJ olan James ile karşılaştıktan sonra değişir.
James, Carter ile beraber çalışmalar yapar ve onu ciddi anlamda geliştirir. Aşkın Ritmi Türkçe Dublaj izleyicileri bu değişimi anında anlayacaklardır. Carter artık sınırlarını aşmış ve şöhret merdivenlerini ikişer ikişer çıkmaya başlamıştır. Fakat onun kız arkadaşı olan Sophie ile arasındaki ilişki bozulmaktadır. DJ olmka veya Sophie ile bir ömür geçirmek arasında yapacağı seçim tüm hayatını değiştirecektir. Zac Efron , Emily Ratajkowski , Wes Bentley , Shiloh Fernandez ve Jon Bernthal gibi bir çok genç isimlerin rol aldığı 2015 filminde sizleri heyecanlı 1 saat 36 dakikalık seyir keydi bekliyor. En iyi filmlerin adresi hdfilmevreni1.co sitesi sizlere müzikalli seyirler diler…

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Max Joseph

Oyuncular: Zac Efron , Emily Ratajkowski , Wes Bentley , Shiloh Fernandez ve Jon Bernthal

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?