Aile Babası izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Aile Babası izle 2018

İş dünyasında kalabilmenin tek yolu çok çalışmak ve rakiplerinizden üstün olduğunuzu kanıtlamaktır. Bunun için yapılması gereken ise işinin en iyisi olmaktır. Dane adında bir adam, yatırım şirketinde personel avcısı olarak görev yapmaktadır. Bulunduğu şirkette ondan bir rütbe üstün olan yönetici emekliliğini ilan etmiştir. Bunun ardından Dane’in yolu açılmıştır. Fakat en az onun kadar iyi bir kişi vardır. Sıradaki yönetici ikisinden biri olacaktır.

Aile Babası izle

Dane, bu dönemde oğlu Ryan’ın kanser olduğunu öğrenir. Ya işinde zirveye çıkacaktır ya da oğlunun bu son ve zor zamanlarında yanında olacaktır. İş hırsı oldukça yüksek olan bu adamın girdiği bu ikilemden bir an evvel çıkması gerekecektir. Dram filmlerinin en yüksek kalitedeki görüntüleri sizlere sunuyoruz.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2016

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Mark Williams

Oyuncular: Alison Brie , Gerard Butler , Willem Dafoe , Dustin Milligan , Gretchen Mol , Alfred Molina , Kathleen Munroe , Anupam Kher , Julia Butters , Mayko Nguyen , Mimi Kuzyk , Stephen Bogaert , Birgitte Solem , Max Jenkins , Sierra Wooldridge , Tim Hopper , Dwain Murphy , Samuel Faraci , Russell Yuen , Romaine Waite , Jess Berry , Bill Lake , Rong Fu , Mary Krohnert , Jesse Griffiths , Sadie Munroe , Jim Annan , Jimi Shlag , Danny Deakin , Monika Schurmann , Caroline Heffernan , Scott Edgecombe , Ethan MacIver-Wright , Cheryl MacInnis , Kim Horsman , Jonathan Emerson Kohler , Dan Wilson , Tim Hopper , Richie Lawrence , Dylan Roberts , Maddie Smith , Shanna Rose Timms , Cyrus Aazam , Xavier Armanno , Damiãn Garth Brown , Nicki Burke , Cyndy Day , Jaiden Hidalgo , Matthew Mease , Shawn Meunier , Mark Quigley , Elizabeth Reiners , Craig Thomas ve Brittany Anne Woodford

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Aile Babası izle 2018” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. volki3514 - 2 sene önce demiş ki:

    İzleyin

  2. volki3514 - 2 sene önce demiş ki:

    Rica etsem film konularını kısa yazarmısın tşk….ederim