Açık Ev izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 4,00 out of 5)

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Açık Ev izle 2018

Başından büyük bir olay geçen insanlar kendilerini biraz rahat hissetmek ve kafalarını dağıtmak için kalabalıktan uzak yerlere giderler. Gittikleri bu yerde sıkıntılarını etraflıca düşünüp bir çıkar yol arayışı içine girerler. Açık Ev izlerken de göreceğiniz anne ve oğlununda yaptığı budur aslında. Onlar için hayat zordu, fakat bu eve geldiklerinde daha zor olacak.

Açık Ev izle

Kocasını kaybeden bir kadın ve artık babasız büyüyecek bir çocuk… Annesiyle birlikte büyük bir sıkıntı yaşayan Logan, akrabalarının olan ve uzun zamandır kullanılmayan bir eve geçmeye karar vermişlerdir. Annesi Naomi ile birlikte bu eve yerleşirler. Çok uzun zamandır kullanılmadığı için yerleşmeleri biraz zaman almıştır. Bu evde yolunda olmayan bir şeyler vardır. Evde bulunan bir nesne veya kişi onları huzursuz etmektedir. Bu şey ortaya çıktığında ise korkunç olaylar gerçekleşir. Açık ev filmini en iyi korku filmlerinin içinde izleyebilirsiniz.

Tür: 2018 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2018

IMDB Puanı: 4.8

Yönetmen: Matt Angel ve Suzanne Coote

Oyuncular: Dylan Minnette , Piercey Dalton , Sharif Atkins , Patricia Bethune , Matt Angel , Suzanne Coote , Aaron Abrams , Kathryn Beckwith , Ethan Cushing , Edward Olson , Leigh Parker , Paul Rae , Jessica Robertson , Katie Walder ve Robert Everett Williams Jr.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?