Acı Tatlı Ekşi izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (25 votes, average: 3,68 out of 5)

53

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Acı Tatlı Ekşi

loading...
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Acı Tatlı Ekşi izle 2017

Küçük yaşlarda birbirini seven çocuklar, hep birbirlerine söz verirler ve ileride evlenmek isterler. Bunun toplumumuzda bir çok örneği mevcuttur. Fakat bazı şeyler buna engel olabilir. Belki bir hastalık , belki bir ölüm , belki de başka biri buna engel olabilir. Her ne olursa olsun; iki arkadaştan daha iyi bir sevgili yoktur. Arkadaşlar birbirlerini öyle iyi tanırlar ki sevgili olmak içinde o denli uygundurlar. Birlikte ağlayıp birlikte gülebilirler. Acı Tatlı Ekşi izlerken de iki çocuğun inanılmaz aşkını göreceksiniz. A Wedding Invitation adlı Çin yapımı filmin uyarlaması olan yapımın başrollerinde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy yer almaktadır.

Acı Tatlı Ekşi izle

Duygu ve Murat küçük yaştan beri arkadaşlardır. Biraz büyüdüklerinde ise birbirlerine deli gibi aşık olduklarını anlarlar. İkisi de özgür ruhlu insanlar oldukları için evlilik gibi bir planları yoktur yakın zamanda. Fakat Murat, üniversiteden mezun olduğu gün bir delilik yapar ve Duygu’ya olan hislerinin hepsini söyler ve güzel bir evlilik teklifi patlatır. Her şey gerçek olmayacak kadar güzeldir ki! Fakat Duygu hazır olmadığını söyler. Murat böylesi bir cevap için hazır değildir. Yine de Duygu için hüznünü içine atar. Birbirlerine söz verirler ve beş yıl sonra ikisi de evlenmezlerse o zaman bir evlilik yapacaklardır. Ayrılırlar ve herkes kendine bir yol seçer. Aradan 5 yıl geçer ve Duygu sevinçle Murat’ın yanına gider. Evlilik için kendini hazır hissetmektedir. Fakat geldiğinde Murat güzel bir kızla nişanlanmıştır. Bu her ikisi için zor bir durumdur. Bir yanda çocukluk aşkı, diğer yanda ise nişanlandığı güzel kadın… Yerli film izlemek için doğru yerdesiniz. Acı Tatlı Ekşi filmi için geldiğiniz bu yerde keyifli bir seyir keyfi dileriz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Manşet Filmler, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: Türkiye | 2017

IMDB Puanı: 6.2

Oyuncular: Özge Özpirinçci , Buğra Gülsoy , Yusuf Akgün , Füsun Demirel , Osman Alkaş , Gözde Türkpençe , Rahmi Dilligil ve Somer Karvan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Acı Tatlı Ekşi izle 2017” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. isimsiz - 1 sene önce demiş ki:

  Acı Tatlı Ekşi izle

 2. helen - 1 sene önce demiş ki:

  ulan kaç ay oldu yükleyemediniz

 3. maca onlusu - 11 ay önce demiş ki:

  Acı Tatlı Ekşi izle

 4. sahin - 11 ay önce demiş ki:

  Acı Tatlı Ekşi izle