A Ghost Story, Bir Hayalet Hikayesi izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)

5

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


A Ghost Story izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
A Ghost Story, Bir Hayalet Hikayesi izle 2017

Ölüler hakkında çok fazla rivayet vardır. Bazılarına göre; ölüler hep çevremizde istedikleri zaman görünebilirler yönündedir. Ölülerin ruhları hep çevremizde olduğunu onlardan bahsettiğimizde de onların sevindiğini ve çevremizde bizi dinledikleri düşünülür. En korkunç olanı ise arada sırada görünerek insanların kafayı yemelerine de neden olduklarıdır.

A Ghost Story izle

Beyaz çarşaflı bir hayaletin evin etrafında olduğuna dair bir haber yayılır. Yakın zamanda ölmüş bir adam, karısını görebilmek için sürekli evine geri geldiğine dair bir hikaye dolaşır. Kadın her gün belirli saatlerde ona göründüğünü ve hiç konuşmadığını söyler. Bunu duyanlar ise ona inanmazlar. Fakat gözleriyle gördükleri bu çarşaflı hayalet herkesi şaşkına düşürür. Aşkın, tutkunun ve dramın en güzel örneği olan A Ghost Story filminde güzel vakit geçireceksiniz. Dram filmleriyle alakalı olan film, korku filmi gibi görünebilir fakat fantastik ögeleri ile birlikte güzel bir seyir keyfi sunmaktadır.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, Fantastik Filmler, IMDB 7+ Filmler, Romantik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2017 - USA

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: David Lowery

Oyuncular: Casey Affleck , Rooney Mara , McColm Cephas Jr. , Kenneisha Thompson , Grover Coulson , Liz Franke , Barlow Jacobs , Richard Krause , Dagger Salazar , Sonia Acevedo , Carlos Bermudez , Yasmina Gutierrez , Kimberly Fiddes , Daniel Escudero , Kesha , Jared Kopf , Afomia Hailemeskel , Will Oldham , Brea Grant , Augustine Frizzell , Jonny Mars , Rachel Ballard , Bryan Pitts , Rob Zabrecky , Sara Tomerlin , Margot Tomerlin , Sylvie Tomerlin , Savanna Walsh , Derrick Halverson , David Miller , Hector Escalante , Randy E. Aguebor , Joel David Taylor , Monalisa Amidar , Phillip Amidar , CG Lewis , Stan Sanders , Alvis Lewis , David Fraga , Kimberly Gail Williams , Tanya Foster , Giovannie Cruz , Paulie Killgore , Otis Harris , Kathy Jordan , Scooter Walsh , William Sydney , David Helms , Jordan Jett Raines , Kelli Holdridge , Taylor Anne Ramsey , Alexis Fleisig , Kris Youmans , Da-Voncia Hendricks , Neken Williams , Kevin Jacobs , Chris Gardner , Nainoa McKeague , Savanna Sears , Juan Fiol , Constance Jones , Rachel Chambers , Jacie Scott , Nikita Patel , Brandi Price , David Keller , Jim Johnson , Aaron Roberts , Branton Ellerbee , David Pink ve

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“A Ghost Story, Bir Hayalet Hikayesi izle 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. erwerwe - 2 sene önce demiş ki:

    sacma flim izlenmez degmez zaman harcamaya neden beyaz örtü örtmüş

    insan hayalet diye geziyo beş para etmez birazcık insan olsunlarda bilgisayar ve teklonoji efekti kullansınlar cimri olmasınlar bu kadar sahte hayaletle flim tutulmaz kim izlemesin begenmesin izlemeden öne yorumları okuyun millet..