6 Days – 6 Gün 2017 izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

6

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
6 Days – 6 Gün 2017 izle

Rehine olaylarında görmeye alışık olduğumuz bir durum yaşanmaktadır. 1980 yıllarında Londra’da bulunan İran büyük elçiliğine yapılan bir saldırıyı ve beraberinde çalışanların rehin alınması konu edinilmiştir. 6.Gün ismini verdikleri bu filmde rehineler 6 gün sürecek bir alıkoymayla karşı karşı kalacaklardır.

6.Gün izle

Bu alıkoyma sonrası İngiltere’nin en iyi ekibi olan SAS komandoları devreye sokulmuştur. En kaliteli eğitimi almış bu askerler elçiliğe baskın yapıp rehineleri kurtarmanın derdindedir. 6 Days filminin içerisinde 3 farklı olayı göreceksiniz. Aksiyon filmlerindeki bütün yaşanan gerilimi bu filmde hissedeceksiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2017 - Yeni Zelanda ve İngiltere

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Toa Fraser

Oyuncular: Abbie Cornish , Mark Strong , Jamie Bell , Tim Pigott-Smith , Ronan Vibert , Emun Elliott , Martin Shaw , Nicholas Boulton , Jared Turner , Kip Chapman , Kenneth Collard , Tim Downie , Martin Hancock , John Henshaw , Emma Campbell-Jones , Aymen Hamdouchi , Robert Portal , Xavier Horan , Ben Turner , Glen Levy , Simon Elrahi , Te Kohe Tuhaka , Ryan O'Kane , Colin Moy , Sara Stone , Calum Gittins , Joel Beckett , Fayssal Bazzi , Michael Denkha , Jeff Szusterman , Matthew Sunderland , Andrew Grainger , Eric Colvin , Colin Garlick , Mia Blake , William Chubb , Phil Peleton , John Ramm , Toby Leach ve Scott Michael Wagstaff

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?