1922 izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

4

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


1922 izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
1922 izle 2017 Türkçe Dublaj

Miras yüzünden çok büyük kavgalar olur. Bazen bu kavgaların dozunu aşarlar ve iş ölüme kadar gider. Malın mülkün önemli olmadığı söylense de çok önemlidir. Çünkü güç demek para demektir. insanlar bunu bildikleri için her mal paylaşımında kavga gürültüyle haklarına düşeni kabul etmezler. Bazen eşler arasındaki anlaşmazlıklar işi cinayete taşımaktadır. 1922 izlerken bir arazinin nelere sebebiyet verdiğini göreceksiniz. 2017 filmlerinin en çok izlenenleri arasında yerini almaktadır.

1922 izle

Büyük bir çiftliğe sahip olan Wilfred ve eşi Arlette güzel bir hayat sürmektedir. Fakat bir gün zengin iş adamları gelir ve çiftliklerini satın almak isterler. Arlette için bu çok iyi bir tekliftir. Kabul etmeyi düşünür. Wilfred, ise buraya satmak hiç istemez. Ama arazi karısının üzerine olduğu için hiç bir şey yapamaz. Wilfred ve Arlette konuşurlar lakin kadın satma konusunda kesin kararının vermiştir. Wilfred, bu duruma daha fazla dayanamaz ve karısını öldürür. Karısını öldürme planını ise bir kağıda dökerek bekler. Fakat bu cinayet kötü şanslar zincirinin sadece ilk halkası olmuştur. 1922 filminde korkunç bir cinayet ve beraberinde yaşanan korkunç olayları göreceğiz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, Korku Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2017

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Zak Hilditch

Oyuncular: Thomas Jane , Molly Parker , Dylan Schmid , Kaitlyn Bernard , Neal McDonough , Tanya Champoux , Brian d'Arcy James , Bob Frazer , Eric Keenleyside , Patrick Keating , Danielle Klaudt , Peter New , Peter Hall , Michael Bean , Mark Acheson , Bart Anderson , Bruce Blain , Graeme Duffy , Peter Brown , Roan Curtis , Anna Louise Sargeant ve Nikolai Witschl

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?