13 Reasons Why 1.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

5

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


13 Reasons Why 1.Sezon 1.Bölüm izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
13 Reasons Why 1.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj izle

Çekimleri yaz aylarında başlayan 13 Reasons Why 1.Sezon 1.Bölüm ilgili haberlerin de ardı arkası kesilmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde internet üzerinden vermiş olduğu röportajla 13 Reasons Why 1.Sezon 1.Bölüm dizisi ile ilgili şimdiye dek yapılmış en net açıklamayı yapan oyuncu jayat verdiği Loki karakteri için 13 Reasons Why 1.Sezon 1.Bölüm’üm son film olacağını açıkladı. Daha önceki serilerden Loki karakterine hayat vermiş olan Hiddleston, Loki karakterini çok severek oynadığını fakat her işi tadında bırakması gerektiğini söyledi. Thor 3 filminin ise bu durum için çok uygun bir film olacağını söyledi. Thor serisinin ilk iki filminde yer alan Natalie Portman ve Anthony Hopkins dışında tüm karakterler ve oyuncular eksiksiz olarak geri dönüyor. Thor 3 filminin Kasım 2017’de vizyona girmesi düşünülüyor.

13 Reasons Why 1.Sezon izle

Dizinin Konusu
Viking Tanrısı olarak bilinen 13 Reasons Why 1.Sezon 1.Bölüm izle ve Loki’nin gelmiş geçmiş en büyük savaşını yapacağı 13 Reasons Why 1.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj filmi vizyon tarihini belirledi. Bu filmde savaş hem içerden hem de dışardan gelmeye başlıyor. Thor 3 izlerken beklenmedik bir şey olacaktır. Loki ise filmde aksiyon dışında aşık olmaya başlayacaktır Loki, babasını tuzağa düşürmüş ve evrenin ücra bir köşesinde tutsak etmiştir. Kılık değiştirme özelliğini kullanarak babasının şeklini alan Loki tahta oturmayı başarmıştır. Thor bu durumu fark etmemiş, babası sandığı Loki’ye tahta oturmak istemediğini açıklamıştır. Thor tahtı hak edecek yeni bir varis bulunmasını söylemiştir. Loki tahta çıktığı ilk günden aptalca şeyler yapmaya başlamıştır. Odin’in yaptığı hiçbir şeyi kimse sorgulayamadığı için, Loki Askart gezegenini çok zor durumlara sokacaktır. 7 diyar da yapılan barış çok zaman geçmeden yine sarsılmaya başlayacaktır. Bu hatalardan sonra Thor’u ve arkadaşlarını yine zor günler beklemeye başlayacaktır. Filmde Loki bir kıza gönlünü kaptırmıştır. Amora, en az Loki kadar tehlikeli ve acımasızdır. Loki hayatının kızını bulmuştur.
13 Reasons Why 1.Sezon izle

Uzak diyarlardan gelen Surtur ve Muspelheim’a karşı Loki nasıl başa çıkacağını bilemez. En sonunda ise Loki yine kardeşiyle el ele vermesi gerekecektir. Askart içerden bir yandan dışardan gelecek olan saldırılarla yok olmanın eşiğine gelmeye başlayacaktır. Thor bu filmde ise gerçekten bir tanrı gibi davranıp, tanrı gibi savaşmaa başlayacaktır. Yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalacak olan Askart’ı kurtarmak ve Loki’nin berbat ettiğini durumu toparlamak yine Thor’a kalacaktır. Fakat 13 Reasons Why 1.Sezon 1.Bölüm’un bile emin olamadığı bir şey bulunmaktadır. Düşmanları yenip, Askart’ı yeniden nasıl kurtaracağını düşünmektedir. Askart ve tanrıları yavaş yok olmaya başlayacaktır. Sizde bu heyecan dolu 13 Reasons Why 1.Sezon 1.Bölüm seyretmek için hemen dizi adresimize giriş yapabilir donmada ya da kasma problemi olmadan herhangi bir ücret ödemeden HD olarak kolayca izleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan farklı izleme olanakları sayesinde sizde film zevkiniz yarıda kalmadan beyazperdenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Dizi hakkında görüş ve önerilerinizi bizlere kolayca iletebilirsiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, Gizem Filmleri, Türkçe Dublaj Diziler, Yabancı Diziler

Yapım: ABD | 2017

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Gregg Araki , Kyle Patrick Alvarez , Carl Franklin , Tom McCarthy , Helen Shaver ve Jessica Yu

Oyuncular: Ke'Mari Moore , Michele Selene Ang , Joseph C. Phillips , Dylan Minnette , Katherine Langford , Christian Navarro , Alisha Boe , Brandon Flynn , Justin Prentice , Miles Heizer , Ross Butler , Devin Druid , Amy Hargreaves , Derek Luke , Kate Walsh , Timothy Granaderos , Dustin Forrester , Bryce Cass , Samantha Logan , Steven Silver , Brian d'Arcy James , Ajiona Alexus , Tommy Dorfman , Jacqueline Quale , Josh Hamilton , Allison Miller , Bryan Box , Kevin Carscallen , Bryan Irwin Thompson , Sosie Bacon , Steven Weber , Brandon Larracuente , Chelsea Alden , Keiko Agena , Jackie Geary , Anne Winters , Cindy Cheung , Robert Gant , Brandon Butler , Michael J. Gwynn , Jimi Wheeler , Mark Pellegrino , Dorian Lockett , Henry Zaga , Kyle Naylor , Ray Raymundo , Brittany Perry-Russell , Jessica Labiche , Matthew Alan , Steven Wiig , Phil Austin , Tom Everett Scott , Gary Perez , Wilson Cruz , Uriah Shelton , Kimiko Gelman , Tom Maden , Giorgia Whigham , Elissa Stebbins , Laura Covelli , Ellen Ho , Karen Kahn , Alisha Mullally , Gabrielle Haugh , Hannah Payne , Hannah Perko-Engel , Anna Zavelson , Shawn Patrick Clifford , Matthew B. Rogers , Alan Chow , John Ozuna , Alex Quijano , Andrea Roth , Lisa Anne Morrison , Johnny Sneed , Felicia Miracle Cipolla , Presciliana Esparolini , Ross Turner , Jamie Taylor Ballesta , Maria Dizzia , Molly Goode , Alex MacNicoll , Dik Martin , Soma Mitra , AnnieScott Rogers , Millie DeBenedet , Shannon Lujan , Ravina Nagra , Nick Pugliese , Pressley Slattery , Reggie Steele , Valentina Guerra , Alice Kwong , Danielle O'Dea , Jessica Yeh , Mac Guerreiro , Kelsey Hogan , Matthew Barnick , Antonimar Murphy , Marcus Steele , Justin Chao , Robert Larriviere , Renny Madlena , Dorsey Vaughn Peakes , Desiree Constance Choy , Victor Hawks , Darren Naylor , George Maguire , Matthew Jain , Tiffany Wong , Katrina Kroetch , Ainsley Bailey , Piper Curda , Damaris Garcia , David Kallaway , Tom O'Reilly , Steve C. Porter , Nican Robinson , Al Vicente , Irina Voronina , Jesus N Jimenez , Jeff Redlick , Yianni Apostolopolous , Nina Cheek , Marissa Freeman , Sullivan Rutherford , Michael Sadler , Meghan Barrett , Megan Stack , Ronnie Yelverton , Vanessa Ross , Steve Dakota , Nick Fenske , Shadia Iman , Eric L. Horwitz , Joey Ruggiero , Lisa Hitchcock Kallstrom , Cassandra Hendry , Vaughn Myovich , Rachel Matsuoka , Jonathan Christopher Snyder , Tarin Breuner , William W. Barbour , Rachel DeAngelis , Stephanie Holden , Marissa Bell , Natasha Vanessa Harried , Shaun Clawson , David Jon Foster , Callan Taylor , Felix Chu , Adi Freeman , Alexander Gomez , Eden Knodel , Ray Medved , Yvette Miner , Heidi Michaelis , Michael Nathan Arias , Olivia Blue ve Marcella Bragio

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?